Nisa Özçelebi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Nisa Özçelebi Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nisa Özçelebi Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Nisa Özçelebi Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Nisa Özçelebi Hakkında

Düğün gününüzde içinde olduğunuz heyecanla akıp giden o güzel zamanları durduran düğün fotoğraflarınız şüphesiz ki en değerli anılarınızdır. Gelin bu çok özel anılarınızı Nisa Çelebi’nin profesyonel ekibiyle her baktığınızda içinizi ısıtan kusursuz düğün fotoğraflarına ve videolarına dönüştürün.

Biz işini tutkuyla ve özenle yapan profesyonel bir ekibimiz. Şimdiye kadar beraber çalıştığımız çiftlerin yüzündeki mutluluğu görmek bize her çekimde ayrı bir heves katıyor. Bu sayede her çekimde ilk günkü heyecanımızı koruyarak, size en iyi hizmeti verebilmek kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Bunun için son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyor, donanımlarımızı ve ekipmanlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz. En iyi hizmete en hesaplı yoldan sahip olabilmeniz için çok avantajlı düğün paketlerimiz de bulunuyor.

Düğün fotoğraflarınızda her detayın sizin içinize tam olarak sinmesine çok özen gösteriyoruz. Bu nedenle çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız bu ön görüşmelerde düğün fotoğraflarınıza dair beklentilerinizi ve beklentilerinizi öğreniyor, çekimlerinizin yapılacağı mekanı kararlaştırıyoruz. Ardından her çekimimizde bu bilgiler ışığında hareket ederek, özenle çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Fotoğraf çekimlerinizin sizin hikayenizi anlatmasına özen gösteriyoruz. Bunun için yapay pozlardan uzak durarak, kendiniz gibi olabildiğiniz çekimler yapıyoruz. Çekimlerimizin tamamında beraber belirlediğimiz bir konsepte bağlı kalıyoruz. Düğün fotoğraflarınızda belli renk tonlarını kullanarak albümde birbiriyle bir uyum içinde görünmelerini sağlıyoruz. Işıl ışıl kumsal çekimlerinden, mistik bir havadaki tarihi mekan çekimlerine kadar her konsepte uygun düğün fotoğrafları elde edebiliyoruz. Dış mekan çekimlerinin yanında dilerseniz stüdyomuzda da kaliteli ve özgün çekimler yapabiliyoruz.

Kullandığımız çekim türlerinden bahsedecek olursak düğün klibinden, düğün belgeseline kadar dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Düğün tarihinizi sevdiklerinize sosyal medya üzerinden yaratıcı ve eğlenceli çekimlerle duyurmak isterseniz save the date çekimleri de yapıyoruz.

Sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Nisa Çelebi Mersin düğün paketleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Biz ilk günkü heyecanımızla size kusursuz anılar bırakmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.