• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Nisa Özçelebi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Nisa Özçelebi Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Nisa Özçelebi Sıkça Sorulan Sorular

Nisa Özçelebi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Nisa Özçelebi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Nisa Özçelebi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Nisa Özçelebi ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Nisa Özçelebi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Nisa Özçelebi şehir dışında hizmet veriyor.

Nisa Özçelebi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Nisa Özçelebi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Nisa Özçelebi hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Nisa Özçelebi aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Nisa Özçelebi Hakkında

Düğün gününüzde içinde olduğunuz heyecanla akıp giden o güzel zamanları durduran düğün fotoğraflarınız şüphesiz ki en değerli anılarınızdır. Gelin bu çok özel anılarınızı Nisa Çelebi’nin profesyonel ekibiyle her baktığınızda içinizi ısıtan kusursuz düğün fotoğraflarına ve videolarına dönüştürün.

Biz işini tutkuyla ve özenle yapan profesyonel bir ekibimiz. Şimdiye kadar beraber çalıştığımız çiftlerin yüzündeki mutluluğu görmek bize her çekimde ayrı bir heves katıyor. Bu sayede her çekimde ilk günkü heyecanımızı koruyarak, size en iyi hizmeti verebilmek kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Bunun için son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyor, donanımlarımızı ve ekipmanlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz. En iyi hizmete en hesaplı yoldan sahip olabilmeniz için çok avantajlı düğün paketlerimiz de bulunuyor.

Düğün fotoğraflarınızda her detayın sizin içinize tam olarak sinmesine çok özen gösteriyoruz. Bu nedenle çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız bu ön görüşmelerde düğün fotoğraflarınıza dair beklentilerinizi ve beklentilerinizi öğreniyor, çekimlerinizin yapılacağı mekanı kararlaştırıyoruz. Ardından her çekimimizde bu bilgiler ışığında hareket ederek, özenle çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Fotoğraf çekimlerinizin sizin hikayenizi anlatmasına özen gösteriyoruz. Bunun için yapay pozlardan uzak durarak, kendiniz gibi olabildiğiniz çekimler yapıyoruz. Çekimlerimizin tamamında beraber belirlediğimiz bir konsepte bağlı kalıyoruz. Düğün fotoğraflarınızda belli renk tonlarını kullanarak albümde birbiriyle bir uyum içinde görünmelerini sağlıyoruz. Işıl ışıl kumsal çekimlerinden, mistik bir havadaki tarihi mekan çekimlerine kadar her konsepte uygun düğün fotoğrafları elde edebiliyoruz. Dış mekan çekimlerinin yanında dilerseniz stüdyomuzda da kaliteli ve özgün çekimler yapabiliyoruz.

Kullandığımız çekim türlerinden bahsedecek olursak düğün klibinden, düğün belgeseline kadar dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Düğün tarihinizi sevdiklerinize sosyal medya üzerinden yaratıcı ve eğlenceli çekimlerle duyurmak isterseniz save the date çekimleri de yapıyoruz.

Sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Nisa Çelebi Mersin düğün paketleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Biz ilk günkü heyecanımızla size kusursuz anılar bırakmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Güvenevler Mah. 1923. Sokak 18.Cadde Mersin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.