Düğün Fotoğrafçıları Mersin

Kadir Erkol Photography

Kadir Erkol Photography

Kadir Erkol Photography Hakkında

Düğün günü yaklaşıyor ve siz her anını ölümsüzleştirmek için en iyi Yenişehir düğün fotoğrafçıları nerede diye aramaya başladınız. Peki, size 10 yıldır fotoğrafçılık sektöründe deneyim kazanmış ve sayısız çiftin mutluluğuna şahitlik etmiş profesyonel bir firma önersek? Kadir Erkol Photography’de size yepyeni fikirlerle hem düğününüzde hem de düğün öncesinde aşkınızı karelere taşıyacak birbirinden keyifli çekim deneyimleri sunuyoruz.

Deneyim

Kurucumuz Kadir Bey öncülüğünde yeni kurulmuş ancak fotoğrafçılık deneyimleri uzun yıllara dayanan bir firmayız. Profesyonel fotoğrafçılardan oluşan 4 kişilik bir ekibimiz var. Çekimlerimizin samimi ve eğlenceli bir ortamda geçmesine özen gösteriyoruz. Bu sayede çiftler kendilerini rahat hissediyor ve ortaya en güzel fotoğraf kareleri çıkıyor. Teknolojik birikimimizi ve yenilikleri harmanlayarak işimizi en kaliteli şekilde yapıyoruz. Özel gün fotoğrafçılığı bizim işimiz diyebiliriz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün çekimlerinizi tam da istediğiniz şekilde gerçekleştirebilmemiz için ilk işimiz sizi tanımak oluyor. Ön görüşmemizde sizi, nasıl bir düğün çekimi veya belgeseli istediğinizi, ekstra taleplerinizi birer birer öğreniyoruz. Sonra size işlerimizden, çekimlerimizden ve albümlerimizden örnekler göstererek kafanızda her şeyin netleşmesini sağlıyoruz. Düğün hikayesi ve klibi, katalog çekimleri ve konsept çekimler en sıklıkla imza attığımız düğün çalışmalarının başında geliyor.

Mersin düğün fotoğrafçısı hizmetimizi talepleriniz doğrultusunda stüdyo ve platoda da gerçekleştirebiliriz. Ağırlıklı olarak dış çekimler yapıyoruz. Save the Date gibi farklı konseptler deneyebilir, size özel kareler yakalayabiliriz. Çekimlerimizde enerjimizi her zaman yüksek tutarak sizin en doğal anlarınızı yakalıyoruz. Ortalama 400-500 civarı kare çektikten sonra dijitallerin tamamını size

Ekipman

Özellikle düğün belgeseli ve klibi çekimlerinde farklı açılar yakalamamızı veya özel bir konsept çalışmamızı isterseniz drone ile çekim yapabiliriz. Klip çekimlerimizde yine çiftlerimizin talepleri doğrultusunda jimmy jib gibi son teknoloji ekipmanlardan yararlanabiliriz. Ön görüşmemizde düğün öncesi ve düğün gününe dair özel isteklerinizi bize bildirdiğinizde ekipmanlarımızın gerekli hazırlıklarını yaparak, en son teknoloji makinelerle işimizin başında oluyoruz.

Baskı Hizmetleri

Fotoğraflarımızın baskı sürecinde anlaşmalı olduğumuz çözüm ortaklarımız var. Hepsi de Mersin’in en iyi baskı hizmetini veren ve şık albümler tasarlayan firmalardır. Kullandıkları fotoğraf kartlarının tamamı ipek kağıda baskıdır. Albüm paketlerimizde büyük albüm, iki aile albümü ve kanvas tablo şeklinde farklı ürün içeriklerimiz bulunuyor. Fotoğraflarınızı 2 hafta içinde teslim ettikten sonra albüm seçimlerinize göre sizi en kısa zamanda beğendiğiniz fotoğraflarınızla buluşturuyoruz.

Ek Hizmetler

Kadir Erkol Photography’de dilediğiniz konsept çekimi gerçekleştirebiliriz. Dilerseniz şehir dışında da çekim yapabiliyoruz. Ulaşımı kendi imkanlarınızla gerçekleştirdiğinizde, şehir dışı ve konsept çekimlerimizde sizinle ortak bir noktada buluşarak hareket ediyoruz. Ekibimiz tüm gerekli ekipman ve makineyle hazır bulunarak size keyifli bir çekim günü yaşatıyor. Önceden talep ettiğiniz takdirde konsept çekimleriniz için aksesuarlarınız temin de edebiliriz.

Erken anlaşmalarda çiftlerimize uygun fiyatlar ve indirimler hazırladık. Hayatınızda bir kez yaşanacak anları en güzel şekilde kaydetmek için buradayız ve sizi tanımak için heyecanlıyız. Size özel ayrıcalıklarımız ve Kadir Erkol Photography fiyatlarımızla ilgili bilgi almak isterseniz, sayfanın altında yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya yan taraftaki formumuzu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Çiftlerimize şimdiden mutluluklar dileriz.

Kadir Erkol Photography Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Kadir Erkol Photography Sıkça Sorulan Sorular

Kadir Erkol Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Kadir Erkol Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Kadir Erkol Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Kadir Erkol Photography’de dilediğiniz konsept çekimi gerçekleştirebiliriz. Dilerseniz şehir dışında da çekim yapabiliyoruz. Ulaşımı kendi imkanlarınızla gerçekleştirdiğinizde, şehir dışı ve konsept çekimlerimizde sizinle ortak bir noktada buluşarak hareket ediyoruz. Ekibimiz tüm gerekli ekipman ve makineyle hazır bulunarak size keyifli bir çekim günü yaşatıyor. Önceden talep ettiğiniz takdirde konsept çekimleriniz için aksesuarlarınız temin de edebiliriz."

Kadir Erkol Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kadir Erkol Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Kadir Erkol Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kadir Erkol Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Kadir Erkol Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Kadir Erkol Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Kadir Erkol Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Kadir Erkol Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, stüdyo / plato çekimi, katalog çekimi".

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Feride & Asaf

Düğün Tarihi: 02.07.2022

Herşeyin bu kadar mukkemmel olması çok güzeldi herşey çok profesyonelce yapılıyor ekibinize ve şahsınıza çok teşekkür ederiz 🙏😊

Görkem & Burak

Düğün Tarihi: 08.06.2022

Bu güzel anilarimizi ölümsüzleştiren emeği ve enerjisiyle yanımızda olan kadirerkolphotography'e sonsuz teşekkürler 🙏😊

Kubra & Arif

Düğün Tarihi: 06.06.2022

Enerjinizle günümüze enerji kattiniz her şey mükemmeldi emeğinize sağlık 🙏😊

Melisa & Uğur

Düğün Tarihi: 28.05.2022

Herşey çok efsaneydi çok keyifli ve samimi bir gundu çok teskkur ederiz

Bahar & Ali

Düğün Tarihi: 27.05.2022

Herşey çok güzeldi herşey için teşekkür ederiz emeğinize sağlık 🙏😊

Ayşe & Fahri

Düğün Tarihi: 06.05.2022

Çok keyifli bir çekim günüydü herşey için çok teşekkür ederim

Elif & Mert

Düğün Tarihi: 09.04.2022

Herşey çok güzel ve enerji dolu bir gündü çok teşekkür ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.