Fotoğrafçı Ferdi Mersin

0850 532 1421

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Fotoğrafçı Ferdi Mersin Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Fotoğrafçı Ferdi Mersin Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Fotoğrafçı Ferdi Mersin Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday, Stüdyo/Plato Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Doğal ve tarihi mekanlarda çekim yapıyoruz.

Fotoğrafçı Ferdi Mersin Hakkında

Profesyonel ve deneyimli bir düğün fotoğrafçısıyla çalışarak hayatınızın en özel gününü riske atmak istemiyorsanız, aradığınız her şeyi Ferdi Fotoğrafçılık Mersin’de bulabilirsiniz. Düğün çekimlerimizi büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor, çiftlerimizin hayalindeki kareleri yakalıyoruz. En romantik düğün hikayelerine birlikte imza atabilir, sıradan pozlar yerine doğal akışla ortaya çıkacak samimi fotoğraflar yaratabiliriz. Hem eğlenmek hem de aşkınızı anlatacak bir düğün albümü için stüdyomuza bekleriz.

Deneyim

Firmamızda güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışını benimsedik. Bugüne dek Mersinli pek çok çiftimizin mutlu günlerinde yanlarında olduk. Özel anlarınızı fotoğraf karelerine en güzel şekilde taşımak bizim işimiz. Düğün fotoğrafçılığı konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Kalite ve sanata dair tecrübelerimizi fotoğraf karelerinizde birleştirerek size muhteşem düğün albümleri hazırlıyoruz. Fotoğrafçılığın trendlerini yakından takip ediyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Mersin düğün fotoğraf çekimi denince ilk akla gelen isimlerden biriyiz çünkü çiftlerimize fotoğrafçılıkla ilgili her şeyi sunuyoruz. Fotoğraf çekimini gerçekleştirmek istediğiniz tarihten en az 1 hafta önce bizimle iletişime geçtiğinizde sizinle bir ön görüşme ayarlıyoruz. Bu görüşmenin amacı hem sizi biraz tanımak hem de size bugüne dek gerçekleştirdiğimiz düğün çekimlerinden örnekler sunmak.

Örneğin, düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekimlerimiz çok renkli ve çiftlerimizin tam da istediği gibi sonuçlanacak şekilde geçiyor. Bohem, nostaljik veya modern çekim konseptlerine de yer veriyoruz. Farklı bir tarz yakalamak isterseniz, düğün tarihinizi Save the Date çekimlerimizle duyurabiliriz. Düğünden sonra gelinlik ve damatlığınızı kirletmeyi göze alırsanız, Trashday zamanı diyebiliriz!

Stüdyo çekimlerinin yanı sıra Mersin’in en güzel noktalarında dış çekimler yapabiliriz. Şehir dışı ve hatta yurt dışı taleplerinizi dahi kırmıyor ve programımıza alıyoruz. Genellikle çekimlerimizi doğal ve tarihi mekanlarda gerçekleştirdiğimizi söyleyebiliriz. Elbette size önerilerde bulunsak da, son kararı verecek olan sizsiniz. Bizim işimiz size zengin alternatifler sunarak en mutlu düğün karelerinizi yakalamak.

Baskı Hizmetleri

Çiftlerimizin en güzel pozlarını yakaladıktan sonra edit ve baskı aşamaları geliyor. Gerekli düzenlemeleri yapıyor ve fotoğraflarınızı ortalama 1 hafta içinde size ulaştırıyoruz. Fotoğrafçı Ferdi Mersin’de çiftlerimize düğün albüm paketlerimizle pek çok farklı seçenek hazırladık. Her türlü baskı hizmetimiz mevcut. Kaliteli ve şık albümlerimizin yanı sıra, poster ve tablo ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Ek Hizmetler

Profesyonel düğün fotoğrafçılığı, düğün belgeseli ve klibi gibi hizmetlerimizin yanı sıra özel günlerinizde drone ve video çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz. Fotoğrafçı Ferdi Mersin’de ihtiyacınız olan tüm fotoğrafçılık hizmetlerini bulabilirsiniz. Biyometik fotoğraf ile bebek ve doğum fotoğrafçılığı da müşterilerimizin beğenisini toplayan hizmet alanlarımız arasında yer alıyor. Stüdyomuzda söz, nişan ve kına çekimlerinizi hayata geçirebiliriz.

İşimizin en sevdiğimiz tarafı, Mersinli çiftlerimizin mutlu günlerine ortak olmak ve en değerli anlarını ölümsüz kılmak. Kaliteli bir hizmeti enerjisi yüksek bir ekipten almak sizin de hakkınız. Biz, Fotoğrafçı Ferdi Mersin’de özel anlarınızı en güzel fotoğraflarla yarınlara taşıyoruz. Hizmetlerimiz, ayrıcalıklı kampanyalarımız ve Fotoğrafçı Ferdi Mersin fiyatlarımız hakkında bilgi almak için yandaki formu doldurabilir veya alttaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0850 532 1421
 • Adres:

  Cumhuriyet Mahallesi 1650. Sk. 27/B 33110 Yenişehir/Mersin Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.