Düğün Fotoğrafçıları Mersin

Fotoğrafçı Ferdi Mersin

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Fotoğrafçı Ferdi Mersin Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Fotoğrafçı Ferdi Mersin Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Fotoğrafçı Ferdi Mersin Sıkça Sorulan Sorular

Fotoğrafçı Ferdi Mersin düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Fotoğrafçı Ferdi Mersin düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Fotoğrafçı Ferdi Mersin hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Profesyonel düğün fotoğrafçılığı, düğün belgeseli ve klibi gibi hizmetlerimizin yanı sıra özel günlerinizde drone ve video çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz. Fotoğrafçı Ferdi Mersin’de ihtiyacınız olan tüm fotoğrafçılık hizmetlerini bulabilirsiniz. Biyometik fotoğraf ile bebek ve doğum fotoğrafçılığı da müşterilerimizin beğenisini toplayan hizmet alanlarımız arasında yer alıyor. Stüdyomuzda söz, nişan ve kına çekimlerinizi hayata geçirebiliriz."

Fotoğrafçı Ferdi Mersin ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Fotoğrafçı Ferdi Mersin ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Fotoğrafçı Ferdi Mersin şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Fotoğrafçı Ferdi Mersin şehir dışında hizmet veriyor.

Fotoğrafçı Ferdi Mersin ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Doğal ve tarihi mekanlarda çekim yapıyoruz."

Fotoğrafçı Ferdi Mersin düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Fotoğrafçı Ferdi Mersin düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Fotoğrafçı Ferdi Mersin hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Fotoğrafçı Ferdi Mersin aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Fotoğrafçı Ferdi Mersin Hakkında

Profesyonel ve deneyimli bir düğün fotoğrafçısıyla çalışarak hayatınızın en özel gününü riske atmak istemiyorsanız, aradığınız her şeyi Ferdi Fotoğrafçılık Mersin’de bulabilirsiniz. Düğün çekimlerimizi büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor, çiftlerimizin hayalindeki kareleri yakalıyoruz. En romantik düğün hikayelerine birlikte imza atabilir, sıradan pozlar yerine doğal akışla ortaya çıkacak samimi fotoğraflar yaratabiliriz. Hem eğlenmek hem de aşkınızı anlatacak bir düğün albümü için stüdyomuza bekleriz.

Deneyim

Firmamızda güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışını benimsedik. Bugüne dek Mersinli pek çok çiftimizin mutlu günlerinde yanlarında olduk. Özel anlarınızı fotoğraf karelerine en güzel şekilde taşımak bizim işimiz. Düğün fotoğrafçılığı konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Kalite ve sanata dair tecrübelerimizi fotoğraf karelerinizde birleştirerek size muhteşem düğün albümleri hazırlıyoruz. Fotoğrafçılığın trendlerini yakından takip ediyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Mersin düğün fotoğraf çekimi denince ilk akla gelen isimlerden biriyiz çünkü çiftlerimize fotoğrafçılıkla ilgili her şeyi sunuyoruz. Fotoğraf çekimini gerçekleştirmek istediğiniz tarihten en az 1 hafta önce bizimle iletişime geçtiğinizde sizinle bir ön görüşme ayarlıyoruz. Bu görüşmenin amacı hem sizi biraz tanımak hem de size bugüne dek gerçekleştirdiğimiz düğün çekimlerinden örnekler sunmak.

Örneğin, düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekimlerimiz çok renkli ve çiftlerimizin tam da istediği gibi sonuçlanacak şekilde geçiyor. Bohem, nostaljik veya modern çekim konseptlerine de yer veriyoruz. Farklı bir tarz yakalamak isterseniz, düğün tarihinizi Save the Date çekimlerimizle duyurabiliriz. Düğünden sonra gelinlik ve damatlığınızı kirletmeyi göze alırsanız, Trashday zamanı diyebiliriz!

Stüdyo çekimlerinin yanı sıra Mersin’in en güzel noktalarında dış çekimler yapabiliriz. Şehir dışı ve hatta yurt dışı taleplerinizi dahi kırmıyor ve programımıza alıyoruz. Genellikle çekimlerimizi doğal ve tarihi mekanlarda gerçekleştirdiğimizi söyleyebiliriz. Elbette size önerilerde bulunsak da, son kararı verecek olan sizsiniz. Bizim işimiz size zengin alternatifler sunarak en mutlu düğün karelerinizi yakalamak.

Baskı Hizmetleri

Çiftlerimizin en güzel pozlarını yakaladıktan sonra edit ve baskı aşamaları geliyor. Gerekli düzenlemeleri yapıyor ve fotoğraflarınızı ortalama 1 hafta içinde size ulaştırıyoruz. Fotoğrafçı Ferdi Mersin’de çiftlerimize düğün albüm paketlerimizle pek çok farklı seçenek hazırladık. Her türlü baskı hizmetimiz mevcut. Kaliteli ve şık albümlerimizin yanı sıra, poster ve tablo ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Ek Hizmetler

Profesyonel düğün fotoğrafçılığı, düğün belgeseli ve klibi gibi hizmetlerimizin yanı sıra özel günlerinizde drone ve video çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz. Fotoğrafçı Ferdi Mersin’de ihtiyacınız olan tüm fotoğrafçılık hizmetlerini bulabilirsiniz. Biyometik fotoğraf ile bebek ve doğum fotoğrafçılığı da müşterilerimizin beğenisini toplayan hizmet alanlarımız arasında yer alıyor. Stüdyomuzda söz, nişan ve kına çekimlerinizi hayata geçirebiliriz.

İşimizin en sevdiğimiz tarafı, Mersinli çiftlerimizin mutlu günlerine ortak olmak ve en değerli anlarını ölümsüz kılmak. Kaliteli bir hizmeti enerjisi yüksek bir ekipten almak sizin de hakkınız. Biz, Fotoğrafçı Ferdi Mersin’de özel anlarınızı en güzel fotoğraflarla yarınlara taşıyoruz. Hizmetlerimiz, ayrıcalıklı kampanyalarımız ve Fotoğrafçı Ferdi Mersin fiyatlarımız hakkında bilgi almak için yandaki formu doldurabilir veya alttaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Cumhuriyet Mahallesi 1650. Sk. 6/C 33110 Yenişehir/Mersin Türkiye

  • Haritadaki Konumu

    Fotoğrafçı Ferdi Mersin Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.