Foto Yıldız

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Yıldız Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Yıldız Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Yıldız Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Yıldız Hakkında

Mersin’de evlilik hazırlığında olan çiftlerimize Foto Yıldız ailesi olarak bir teklifimiz var! Gelin, birlikte unutamayacağınız heyecanları taçlandıran çekimler tasarlayalım. Yenilikçi bakış açılarıyla alanında uzman çekim ekibimizin ayrıcalıklı hizmet kalitesine hazır olun. Çünkü uzun yıllardır, düğün fotoğrafçılığı yapıyor ve kaliteden asla ödün vermeden mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için çalışıyoruz. Bu sayede şehrimizde sıklıkla tercih edilen sektörün öncü firmaları arasında yerimizi alıyor, sizin sayenizde daha kalabalık bir aile olarak büyümeye devam ediyoruz. Hak ettiğiniz kalite ve özel konseptlerle benzeri olmayan çekimlere hazır mısınız?

Profesyonel fotoğraf sanatçımız ve Foto Yıldız markasının kurucusu Bülent Öztürk yönetiminde gerçekleşen çekimlerde, ekibimizin özverili çalışması sayesinde doğru ışık açılarından doğal çalışmalar ortaya çıkarıyoruz. Çiftlerimizin tercihine göre; save the date, düğün, kına gecesi, nişan çekimleri, trash day, konsept ve detay çekimleri gerçekleştiriyoruz. Video çalışmalarımızı ise, genellikle düğün günü hazırlık aşamasının en başından sonuna kadar sürdürüyor, her açıdan mutluluğunuzu belgeliyoruz. Düşünsenize, her konuğunuzu ve kendinizi yıllar geçse de bu videolarda bulabileceksiniz. Kadın kameraman ve fotoğraf sanatçımızla ilçemizde bir ilke imza atıyoruz. Kadın bakış açısının mutluluğa dokunmasıyla benzersiz kareler ve video çalışmaları ortaya çıkarıyoruz. Bu arada kına gecelerinde kadın çekim ekibimizle çalışmayı da tercih edebilirsiniz.

Gelelim, dış çekimler için yaptığımız planlama görüşmelerine! Bu görüşmeleri istek ve beklentilerinizi görüşmek için stüdyomuzda düzenliyoruz. Mut’ta yer alan stüdyomuzda, her çekim türü üzerine konuşuyoruz. Çekim mekanları, günleri ve çalışama saatlerini belirliyoruz. Aşkınızın hikayesini yansıtacak çekimler, düğün hikayesi ve sosyal medya klipleri için senaryo belirliyor, her çekime özel konsept çalışması da yapabiliyoruz. Her şey hazır, siz neredesiniz?

Haydi, gelin Foto Yıldız iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışın! Mersin düğün fotoğrafçıları arasından çözüm ortağınıza karar vermeden ekibimizin sunacağı fiyat teklifini de almayı unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.