Foto Mahmut Color

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Mahmut Color Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Mahmut Color Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Mahmut Color Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Söz/Nişan/Kına Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Mahmut Color Hakkında

Mersin’de düğün fotoğrafı denilince akıllara Foto Mahmut Color gelir. Yıllara dayanan tecrübemiz ve bizimle çalıştığı için mutlu olan çiftlerimiz ise bunun en net örneği. Foto Mahmut Tarsus’ta uzun zamandır çok sayıda çiftin düğün fotoğrafı ve video çekimlerini başarıyla yapıyoruz. Tarzınızı yansıtan karelerle aşkınızı ölümsüzleştirdiğimiz birbirinden güzel kareyi albümünüze katmak için sabırsızlanıyoruz.

İster Mersin Marina’da isterseniz de Mersin’in bambaşka mekanlarında, en güzel sahillerde birbirinden güzel fotoğraflar çekiyoruz. Mersin fotoğraf çekimi açısından oldukça zengin bir kent olsa da isteğinize bağlı olarak şehir dışında da size eşlik ederek çekimlerinizi yapabiliyoruz. Siz nereyi tercih ederseniz profesyonel ekibimizle birlikte size orada eşlik ediyoruz. Bahar ve yaz ayları için oldukça fazla tercih edilen dış çekimlerin yanı sıra kış ayları için de sizi stüdyomuzda ağırlayabiliyoruz. Farklı arka fon alternatiflerimiz ve kullandığımız kaliteli ekipmanlarla yılın her mevsimi kusursuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Kullandığımız çeşitli aksesuar tercihleriyle de içinize sinecek ve her biri farklı detaya sahip konseptler oluşturuyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi önce öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmaları mutlaka gösteriyoruz çünkü hizmet kalitemiz hakkında bilgi sahibi olmanızı istiyoruz. Bize hayalini kurduğunuz fotoğraf albümünü anlattıktan sonra çekim planlamasını yapıyoruz.

Kaliteli ekipmanlarımızla sizi farklı açılardan çekiyoruz. Estetik duruş ve poz konusunda yönlendirmelerde bulunarak keyifli bir çekim süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Çekim bittiğinde ise fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Albümünüzü oluşturduktan sonra size ait tüm görüntüleri orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz.

Siz de Tarsus fotoğrafçıları arasında ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz stüdyomuzda hayalini kurduğunuz düğün çekimini yapmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Şehit Mustafa Mahallesi, Atatürk Caddesi, Yarenlik alanı Uğur İşhanı Zemin Kat No:1, 33440 Tarsus/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.