Foto Görçek

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Görçek Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Görçek Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Görçek Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Görçek Hakkında

Yaşadığınız özel anları ölümsüzleştirmek için fotoğraf çektirme ihtiyacı duyarsınız. Hele bir de bu özel anlar düğününüz ise, kaliteli, profesyonel ve hiçbir sorunun yaşanmadığı bir fotoğrafçılık hizmeti almak istersiniz. İşte Mersin’de, tam da bu isteklerinizi yerine getirecek bir düğün fotoğrafçısıyla tanıştırmak istiyoruz sizleri. Foto Görçek, kalitesi, özgün bakış açısı ve tecrübesi ile bu değerli anları en iyi şekilde kaydetmek için sabırsızlanıyor!

Sevginizi, heyecanınızı, birbirinize olan aşk dolu bakışınızı yüksek çözünürlüklü fotoğraflara aktarma amacıyla düğün fotoğrafçılığı sektörüne giriş yaptık. Bu hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için istek ve beklentilerinizi hep ön planda tuttuk, memnuniyetinizi hedefledik. Bu doğrultuda da bugüne kadar sayısız fotoğraf çekimine imza attık. Bir sonraki çekimin de sizinki olması için biz hazırız!

Özellikle dış çekim konusunda kendimizi sürekli geliştiriyor, Mersin dış çekim mekanlarından çiftlerimizin seveceği yerleri keşfediyoruz. Dalgaların sesiyle dinginliğe ulaşacağınız eşsiz bir kumsalda, yeşilin her tonunu bulacağınız benzersiz bir bahçede, panoramik manzaralarda ya da şehrin tarihi dokusunda fotoğraflarınızı çekebiliyoruz.

Çekimlerde isteğinize göre çeşitli konsept aksesuarları temin edebiliyoruz. Tarzınıza, gelinlik ve damatlığınıza uygun aksesuarlar ile fotoğraflarınızda çok daha farklı çıkabilirsiniz. Mesela geline bir adet gelin buketi, damada yaka çiçeği veya yine damada bir Türk bayrağı gibi aksesuarlar sağlayabiliyoruz. Mesela küçük LED’lerin bulunduğu bir ışıklandırma ile çiftleri bağlayabiliyoruz. Yaratıcı ve özgün pozlar ile daha önce görmediğiniz fotoğraflara Foto Görçek farkıyla sahip olacaksınız.

Çekimlerin son derece eğlenceli ve keyifli geçmesi, en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri oluyor. Güler yüzlü ve sıcakkanlı bir hizmet sunuyor, çekim stresinden sizi uzaklaştırmayı amaçlıyoruz. Bu da daha rahat olmanızı ve fotoğraflarda daha doğal çıkmanızı sağlıyor.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.