Flamingo Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Flamingo Fotoğraf Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Flamingo Fotoğraf Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Flamingo Fotoğraf Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Flamingo Fotoğraf Hakkında

1977 yılında fotoğrafçılığa başlayıp 1987 yılında profesyonel olarak Flamingo Fotoğraf ismi altında hizmet veren bir stüdyoyuz. Profesyonel bir ekiple çalışarak yılların bize katmış olduğu tecrübe ve deneyimi en iyi şekilde çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Düğün, nişan, sünnet, bebek ve portre gibi en özel anlarınızı kayıt altına alarak ömür boyu saklayacağınız hatıralar kazanmanıza aracı oluyoruz.

Mersin’de bulunan stüdyomuz içerisinde çekiminiz öncesi sizi ağırlayarak ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar çalıştığımız çiftlerle aramızda kurduğumuz bağlardan ve onlara sunduğumuz hizmetlerin içerikleri hakkında size de detaylı bilgiler vererek Flamingo Fotoğraf hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Çalıştığımız çiftlerden aldığımız olumlu geri dönüşler ve memnuniyetlerle işimize daha çok bağlanıyor ve aşkı yansıtan çalışmalar içerisinde yer almaktan gurur duyuyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi, hayallerinizi süsleyen fotoğraf albümünün büyük küçük tüm ayrıntılarını öğreniyoruz. Size özel bir çekim konsepti planlayarak çekim yeri konusunda karar veriyoruz. Aklınıza gelen, içinize sinen her yerde rahatlıkla çekimlerinizi yapabiliyoruz. Gün batımı manzarası, doğanın ön plana çıktığı alanlar ya da birlikteliğinizde özel bir anlamı olan bir yeri fotoğraflarınızın arka fonu için tercih edebilirsiniz. Çekimler esnasında rahat olmanızı ve içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Yapaylıktan uzak fotoğraflar çekerek Farklı açılardan, gelişmiş teknolojik ekipmanlarla çekimlerinizi yapıyoruz. Poz, duruş, gülüş ve bakış gibi konularda gerekli gördüğümüz kısımlarda yönlendirmelerde bulunuyoruz. Çekiminiz bittiğinde ise elde ettiğimiz görüntüleri bilgisayar ortamında düzenleyerek estetik kalitesi yüksek fotoğraflar elde ediyoruz. Tüm hazırlıklarınızı eksiksiz bir şekilde tamamladığımızda ise orijinal kopyalarıyla birlikte albüm çalışmamızı size teslim ediyoruz.

Siz de Mersin düğün fotoğrafçısı Flamingo Fotoğraf’ın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizinle tanışmak, memnuniyetinizi kazanmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Viranşehir, İsmet İnönü Bulv. Flamingo Yolu No:9, Yenişehir/Mersin (İçel)

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Flamingo Fotoğraf Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.