Dilara Türer Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Dilara Türer Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Dilara Türer Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Dilara Türer Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Açık ve kapalı alanlar, deniz kenarı, su altı..

Dilara Türer Photography Hakkında

Hayatınızın en güzel gününde zaman su gibi akıp geçerken, yaşadığınız o özel anları durduran düğün fotoğraflarınız ve videolarınızdır. Biz Dilara Türer Photography olarak düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın aşkınızı en güzel anlatan, her detayıyla içinize sinen anılarınız olmasını sağlıyoruz.

Biz yıllardır işini tutkuyla yapan, profesyonel bir ekibe sahibiz. Bu profesyonel ekibimizle şimdiye kadar pek çok çiftin en güzel günlerinde mutluluklarına ortak olduk ve onlara muhteşem anılar bıraktık. Elbette ki beraber çalıştığımız her çiftten de çok şey öğrendik.

Beraber çalıştığımız her çifte en iyi hizmeti sunabilmek için kendimizi her zaman geliştiriyoruz. Bunun için son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyor, donanımlarımızı ve ekipmanlarımızı sürekli yeniliyoruz. Düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda en iyi sonuçlara ulaşmak için son teknoloji ekipmanlar kullanıyor, ışığı ve fotoğrafçılık tekniklerini iyi kullanan bir ekiple çalışıyoruz. Bu sayede yıllar sonra bile her baktığınızda o güzel güne tekrar döneceğiniz canlı düğün fotoğraflarına ve videolarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Görüşlerinize ve isteklerinize çok önem veriyoruz. Bu nedenle çekimlerinize başlamadan önce sizinle tanışmak, düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair beklentilerinizi öğrenmek için bir ön görüşme düzenliyoruz. Ön görüşmede edindiğimiz bilgiler doğrultusunda tüm hazırlıklarımızı beklentilerinizin ötesine geçmek için yapıyoruz.

Düğün fotoğraflarınıza çeşit çeşit aksesuar ve dekorlarla bambaşka bir hava katabiliyoruz. Rengarenk balonlarla, üstünde adınızın yazılı olduğu panolarla veya bir çadırla mutluluğunuza ortak oluyor, ortaya sıra dışı görüntüler çıkarıyoruz.

Düğününüzden yaşayan anılara sahip olmak isterseniz profesyonel video hizmeti de sunuyoruz. Video çekimlerimizde düğün klibi, düğün belgeseli gibi dilediğiniz her türde çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz.

Dilara Türer Photography Mersin düğün fotoğrafçısı ile her baktığınızda “iyi ki” diyeceğiniz düğün fotoğraflarına ve videolarına sahip olabilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. no:43/B Erdemli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dilara Türer Photography Yol Haritası

Dilara Türer Photography Yorumları (10)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

H&T

Hande & Türker

Düğün Tarihi: 17.07.2016


Çift olarak çalışıyor olmanız bence düğün fotoğraflarında bir avantaj. Çünkü insanları anlıyor ve rahat ettiriyorsunuz. Zaten gergin olunan bir ortamda bu çok önemli. Yeni olmanıza rağmen profesyonel yaklasiminiz ve farklı bakış açınız çok iyi. Bebek fotoğraflarında tekrar kapinizi calmaktan... devamı 


Dilara Türer Photography

Dilara Türer Photography

Düğün Fotoğrafçıları

Bizi Tercih Ettiğiniz Için Teşekkür Ederiz. Enerjiniz Çok Güzeldi. Hem Keyif Aldık Hem Çok Güzel Kareler Yakaladık. En Kısa Zamanda Görüşmek Üzere. Mutluluğunuz Daim Olsun.

B&S

Burcu & Sercan

Düğün Tarihi: 23.04.2017


Motivasyon Tekniklerinize Bayıldık. Klasik Şöyle Dur Buraya Bak Pozları Beklerken Bu Kadar Farklı Yaklaşımınız Bizi Hayran Bıraktı. Her Çiftin Bu Tecrübeyi Tatmasını Isterim. Hediyeleriniz Için De Ayrıca Teşekkür Ederiz.
Burcu&sercan

S&Y

Suna & Yasin

Düğün Tarihi: 18.08.2016


İlginiz için teşekkürler.

Z&T

Zeynep & Tufan

Düğün Tarihi: 12.08.2016


Enerjiniz güzel, stresli günümüzde bizi keyiflendirdiniz çok teşekkürler. Eş olmanız bize rahatlık sağladı. Başarınızın devamını dileriz.

H&F

Hilal & Fırat

Düğün Tarihi: 05.08.2016


Güzel bir gün geçirdik. Sağladığınız esneklikler için teşekkür ederiz.

N&H

Nuray & Hakan

Düğün Tarihi: 09.07.2016


Yeni olduğunuz için çekincelerimiz vardı ancak ilk görüşmeden sonra eşime direk sizinle çalışmak istediğimi söyledim. Yeni çift olmanız ve enerjiniz beni çok etkiledi. Çekim sırasındaki incelikleriniz, detaylı ve programlı çalışmanız bütün stresimi alıp çok keyifli bir gün geçirmemizi sağladı.... devamı 

A&V

Aslı & Volkan

Düğün Tarihi: 07.07.2016


Çekimler sırasında olabilecek her türlü aksaklığa karşı yapmış olduğunuz hazırlıklar çok profesyonelceydi. Çekimin keyfini anlatmıyorum bile. Bebek olduğu zaman da kapınızı mutlaka çalacağım. Çok teşekkür ederiz.

R&M

Rabia & Muhsin

Düğün Tarihi: 04.07.2016


Erkek fotoğrafçı ile çalışmak konusunda çekincelerim vardı. Bir arkadaşım sayesinde sizin çift olarak çalıştığınızı öğrendim ve sonuç harika oldu. Hem ben hem eşim çok rahat ettik.

Y&A

Yasemin & Ali

Düğün Tarihi: 02.07.2016


İstediğimiz kareleri yakalamış olmaktan dolayı çok mutlu olduk.
Teşekkürler.

M&T

Melisa & Turgut

Düğün Tarihi: 29.06.2016


Çekime sadece fotoğraf makinası ile gelmenizi beklerken üç kocaman çanta ile gelmenize çok şaşırdık. Tabi daha sonra anladık, tüm gün süren çekimde hepsinin lazım olabileceğini.
Hem başında hem de sonuçta beklentimizi aştınız. Tekrar görüşmek üzere.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.