Baran Yaman Fotoğrafevi

1 Yorum

0850 532 2782

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Baran Yaman Fotoğrafevi Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  5 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Baran Yaman Fotoğrafevi Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim

Baran Yaman Fotoğrafevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday, Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Baran Yaman Fotoğrafevi Hakkında

Mersin’de Baran Yaman Fotoğrafçılık adıyla uzun yıllardır düğün fotoğrafı ve hikayesi çekimleri için bizi tercih eden çiftlere başarıyla hizmet veriyoruz. Ömrünüzün en büyük deneyimlerinden biri olan düğününüz için yıllar sonra bile mutlulukla hatırlayacağınız fotoğraflar elde etmek istiyorsanız sizin için doğru adresin Baran Yaman’ın objektifi olduğunu söyleyebiliriz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyor ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Bizimle çalışan çiftlerimizin öncelikle isteklerini, beklentilerinizi ve ihtiyaçlarını belirliyoruz. Bu doğrultuda çalışmalar yürüterek taleplerinize uygun bir çekim süreci planlıyoruz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübelerle her çiftte kendimizi daha çok geliştiriyoruz. Elde ettiğimiz tecrübeleri sizin çekimlerinizde de kullanarak sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Nasıl gülmeniz, kendinize uygun pozun nasıl olduğu ya da hangi açıdan daha güzel çıktığınız gibi ufak ayrıntılarla sizi yönlendiriyoruz. Beğendiğiniz bir mekanda dış çekim yapıyoruz. Bu ister yemyeşil bir doğa ortamı, tarihi alan ya da aşkınıza dair anısı olan bir yer olsun önemli olan sizin nerede mutlu olup kendinizi rahat hissettiğiniz olduğu için tüm ayrıntıları göz önünde bulunduruyoruz. Çekim için size uygun bir planlama yapıyoruz. Hangi saat nerede olup nasıl yola çıkacağımız gibi tüm ayrıntıları not alıyoruz. Çekim günü geldiğinde sizden sadece içinizden geldiği gibi davranmanızı ve doğal olmanızı istiyoruz. Kendinizi bir yıldız gibi hissetmenizi ve objektifimize bol bol gülümsemelisiniz. Farklı açılardan çekimler yaparak ayrıntı ve detay çekimlerimizle fotoğraf albümünüzü renklendiriyoruz. Çekimler tamamlandığında fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Tüm fotoğraflarınızı orijinal kopyalarıyla beraber size teslim ediyoruz.

Siz de Mersin düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Baran Yaman Fotoğrafevi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0850 532 2782
 • Adres:

  İhsaniye mah. bahçeler caddesi ofis royal no 22 kat 2 daire 25 Akdeniz Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Baran Yaman Fotoğrafevi Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

H&E

Hilal & Emre

Düğün Tarihi: 22.10.2021Merhabalar baran bey ile çalışmıştık iletişimi muazzam şekilde başarılı bizi rahatlatma söz konusunda gayet ılımlı yaklaştı

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.