As Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

As Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

As Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

As Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

As Fotoğrafçılık Hakkında

Hayatınızın en güzel ve en heyecanlı anları adeta bir su gibi akıp geçerken geriye düğün fotoğraflarınız ve videolarınız kalır. Biz As Fotoğrafçılık Silifke düğün fotoğrafçısı olarak çok özel düğün anılarınızın her baktığınızda içinizi ısıtan ve “iyi ki” dedirten bir güzellikte olmasını sağlıyoruz.

Düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda her detayın içinize tam olarak sinmesi için sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm istek ve beklentilerinizi ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Ardından çektiğimiz her bir karede sizin bu beklentilerinizin ötesine geçmek için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Çekimlerinizin tamamında son derece profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz. Alanında uzman ışığı ve fotoğrafçılık tekniklerini iyi kullanmayı bilen ekibimiz sayesinde, düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda her detayın kusursuz olmasını sağlıyoruz. Size en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi devamlı daha ileri taşımak için çalışıyoruz. Son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyor, donanımlarımızı yeniliyoruz.

Her çiftin kendine has bir hikayesi vardır. Bu sebeple düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda sizi olduğunuz halinizle yansıtmaya çok özen gösteriyoruz. Tamamen size özel ve özgün çekimler yaparak, her ayrıntısıyla sizi anlatan kareler elde ediyoruz.

Birbirinden güzel manzaralar eşliğinde yaptığımız dış çekimlerin yanında son teknoloji ekipmanlarla donattığımız stüdyomuzda da çekimler yapabiliyoruz. Stüdyomuzda teknolojiye iyi bir şekilde adapte olarak kaliteli ve özgün düğün fotoğrafları elde edebiliyoruz.

Video hizmetlerimizden de bahsedecek olursak; düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Profesyonel ve sinematik bir bakış açısıyla yaptığımız çekimlerle izlemeye doyamayacağınız düğün anılarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Siz de hayallerinizin ötesinde düğün fotoğraflarına ve videolarına sahip olmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan yanında bulunan formu doldurarak As Fotoğrafçılık Mersin düğün fotoğrafçısı hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.