324 Prodüksiyon

E-posta Gönder

324 Prodüksiyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

324 Prodüksiyon Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

324 Prodüksiyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  tarihi doğal ve sahil

324 Prodüksiyon Hakkında

En özel gününüzün en anlamlı ve kalıcı anısı hiç şüphesiz düğün fotoğraflarınız. Düğün gününüzü her detayıyla hatırlamak istiyorsanız bu konuda bizde size yardımcı olalım.

Düğün gününüzde kuaförden başlayıp, gün boyu yaşadığınız tüm detayları en ince ayrıntısına kadar fotoğraflıyoruz. Yıllarca saklayacağınız ve her baktığınızda aynı duyguları yaşayacağınız o güne ait en önemli hatıra düğün fotoğraflarınızdır.

Siz mutluluğunuzu yaşayın… Biz o anın en doğal hallerini yakalayalım.

Hayallerden gerçeğe...

İletişim Bilgileri

324 Prodüksiyon Yorumları (8)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

d&m

Demet & Murat

Düğün Tarihi 10.11.2015


Tavsiye ediyorum.İşlerini çok iyi yapıyorlar,profesyoneller,bize sıcak yaklaştılar.Fotoğrafları Hd kalitesinde,eğlenceli bir çekim gerçekleştirdik.Gayet güzeldi,memnun kaldık.

Z&A

Zeliha & Abdullah

Düğün Tarihi 25.07.2015


Yönetmen Erol Özau yönetimindeki 324 Produksiyon ve Yönetmen Erol tercih etmekle ne kadar dogru bir karar verdiğimizi hizmet aldıktan sonra bir kez daha anladık,hersey için tesekkürler Erol Özay ve 324 Produksiyon ailesi...

G&K

Gönül & Kenan

Düğün Tarihi 21.07.2015


Eğlenceli bir çekim geçirdik,gayet güzel geçti.İşlerini güzel yapıyorlar,bize olan yaklaşımları güzeldi,sıcak kanlılar. Fotoğrafları Hd kalitesinde,evlenmeyi düşünen çiftlere bu firmayı öneriyorum.

E&S

Ebru & Serhat

Düğün Tarihi 21.06.2015


Düğün fotoğraflarımızı size emanet ettiğimiz için bir kez daha mutluluk içindeyiz. Biz bu fotoğrafların içerisinden nasıl seçim yapacağız hala bilmiyorum. Antalyaya geldiğinizde bir adresinizde biziz artık. Canımsınız 324 Produksiyon...

F&S

Fatma & Serdar

Düğün Tarihi 20.06.2015


Ben aslen Niğdeliyim fakat eşim Mersinli olduğu için Mersin de de düğün yaptık ve dış mekan fotoğraflarımızı Samsunda çektirdik. Düğünden önce eşimin akrabaları Samsunda zirveyi oynadığınızı söylemişlerdi. Yanılmadılar. Düğün fotoğraflarımı bugün inceleme fırsatı buldum. Söyleyecek tek bir kelime... devamı 

B&K

Burcu & Kemal

Düğün Tarihi 20.06.2015


324 Produksiyon Canayakın oluşunuz güler yüzünüz çektiğiniz fotoğraflara da yansıyor. Düğün fotoğraflarımıza bayıldık teşekkür etmeden yapamadık. Siz daha fazlasını da hakediyorsunuz:)

A&M

Ayla & Murat

Düğün Tarihi 14.06.2015


Düğün fotoğraflarım gerçekten güzel oldu fakat hala seçip getirme fırsatı bulamadım. Bir an önce albümümü alıp evimin baş köşesine koymak istiyorum sizi:)

M&M

Merve & Mustafa

Düğün Tarihi 10.06.2015


Dış çekimde verdiğiniz pozitif enerji, güzel esprileriniz ve mükemmel zamanlamanız ile beni bir kez daha şaşırtmadınız. Teşekkürler 324 Produksiyon

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.