Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları

E-posta Gönder

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  bizim yada siz müşterimizin dilediği lokasyonlarda..

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları Hakkında

Zümrüt Fotoğrafçılık, ilk olarak 1978 yılında Cihangir'de kuruldu. O zamanlar adı Cihangir Fotoğraf'çılıktı. Kurucumuz Hüseyin Yalvaç, ilk zamanlarda dükkanın tanıtımını posta kutularına broşür bırakarak yapıyordu. Aslında büyük beklentileri yoktu fakat büyük hayalleri vardı. Fotoğraf'çılık O 'nun tutkusuydu. Yaşanılan her anın önemini biliyordu ve unutulmaması, her an hatırlanması gerektiğini düşünerek bu anları karelemeyi çok seviyordu. Yalvaç, dedesinden miras kalan mesleği yapabilmek için, bir yandan okula gidiyor, bir yandan da akşamları gazinolara giderek fotoğrafçılık yapıyordu. Birçok fotoğrafçı ile aynı mekânda çalışma imkânı buluyor ve onların tecrübelerinden yararlanıyordu. Yeri geliyor onları taklit bile ediyordu. Fakat işi öğrendikten sonra fark etti ki, aslında kendine özgü bir tarsı vardı ve aslında kendine özgü bir tarzı vardı ve bu geçiş dönemini böyle yaşaması zaten çok doğaldı.

Zümrüt Fotoğrafçılık, bugün piyasanın en gözde isimlerinden biri olarak adlandırılıyorsa, bu tamamen geçmişten bize transfer edilen farklı ve kendini sürekli geliştirmeyi hedefleyen bir tarza sahip olmamızdan kaynaklanıyor. Bugünkü çalışma sistemimizi analiz ettiğimizde, aslında geçmiş dönemlerden çok da farlı olmadığını görebiliyoruz. Elbette ki, teknolojik gelişmeler sektörümüzün gelişmesini ve rekabete daha açık hale gelmesini sağladı. Daha önceleri el emeği ön planda iken bugün teknolojinin nimetlerinden herkes yararlanabiliyor ve herkes dijital fotoğraf makineleri sayesinde fotoğraflarını çekebiliyor. Zümrüt Fotoğrafçılık ise batıdan gelen gerek teknolojik gelişmeleri gerekse sektörel tecrübeleri yakından izlemeyi tercih ediyor. Fakat önemli olan nokta ise çalışma disiplinimizin, heyecanımızın başarıya doymamamızın hiç değişmiyor olmasıdır. Öte yandan, değişen sadece yenilikler karşısında aldığımız eğitimler ve bakış açılarımızın törpülenmesidir.

Tarzımız, geçmişten günümüze bir köprü niteliği taşıyor. Bugün ki çalışma disiplinimizin geçmişe göre farklılık arz eden en önemli hususu, çalışanlarımızın eğitim seviyelerinin yüksek olması ve sektörel gelişmeler ışığında farklı eğitim seminerlerine gönderilmeleridir. Bunu dışında teorik eğitim almış olmalarına rağmen, tecrübeleri aktarmaya dayalı olan çalışma sistemimiz süreklilik arz etmektedir. Kısacası, usta çırak ilişkisi halen sistemin en geçerli bileşeni olmaya devam etmektedir. Zümrüt Fotoğrafçılık; bugün artık bir markadır fakat bu daha önce de belirttiğimiz üzere, bizim geçmişten gelen çalışma disiplinimiz ile yakından ilgilidir. Gelecek ile ilgili stratejik planlamalar ve yeni vizyon açılımlarını tasarlarken, her şeyden önce çalışma disiplinimizi ve heyecanımızı temele oturtuyoruz. Bizi de farklı ve yeni yapan nokta da aslında bu noktadır.

Zümrüt Fotoğrafçılık, her zaman var olan çalışma disiplini ile aileden olmaya ve değişen vizyon algılamaları karşısında sizlere en iyi hizmet sunmayı öncelikli hedefi olarak algılamaya devam edecektir.


Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları

İletişim

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

g&m

Gülden & Mesut

Düğün Tarihi: 15.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Evlilik hazırlıkları gerçekten insanı çok yoruyo. ama bu yorgunluklar tatlı ve heycanlı yorgunluklar. özellikle biri varki benim en çok korktuğum ,o günü napcam diye kara kara düşündüğüm fotoğraf çekimi:) ama korkularımın yersiz olduğunu fatih bey le tanıştıktan sonra çok yersiz olduğunu anladım.... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.