YHD - Hayata Değer Katar

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

YHD - Hayata Değer Katar Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

YHD - Hayata Değer Katar Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

YHD - Hayata Değer Katar Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Her türlü konsept ve doğal alanlarda çekim yapmaktayız. Özel dizayn fon ve dekorlar ile unutulmaz bir fotoğraf çekimi yaşamanız ve bunu en değerli hatıranız olarak saklamanız için bütün donanıma sahibiz.

YHD - Hayata Değer Katar Hakkında

Düğün gibi bir daha tekrarı olmayacak tüm özel anlarınızı en güzel şekilde kayıt altına alıyoruz. YHD - Hayata Değer Katar ailesi olarak fotoğrafçılık sektöründe hizmet veriyor, mutluluğunuzu sağlamak için çalışıyoruz.

Kocaeli düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyoruz. Türkiye’nin pek çok ilinde hatta yurt dışında bile hizmet veriyoruz. Bize sadece nasıl bir hizmet almak istediğinizi anlatmanız, sizinle o çekimi yapmamız için yeterli oluyor. Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyor, tamamen beklentilerinize göre düğün albümünüzü oluşturuyoruz.

Çalışmalarımızı yaparken esin kaynağımız hayal gücümüz. Ne size ne de kendimize herhangi bir kısıtlamada bulunmuyoruz. Bize istediğiniz albüm hakkında detaylı bilgi vermenizi istiyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalardan örnekler de göstererek hizmet kalitemize dair bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Bizim için esas olan daima sizin beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek.

Kaliteli ekipmanlarla hizmet sunuyoruz. Teknolojiyle aramız işimiz gereği her zaman çok iyi olmak zorunda. En iyi çekim aletleriyle çalışıyor, görüntü kalitesi yüksek bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Dış çekimler başta olmak üzere istediğiniz tüm çekim türlerinde size yardımcı oluyoruz. Yer, mekan ve zaman bizim için fark etmiyor. İstediğiniz tüm mekanlarda, alanlarda çekimlerinizi yapabiliriz.

Çekimler esnasında rahat olmanızı ve içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. En güzel görüntü her zaman doğallıktır. Sizin birbirinize içten bakışlarınız, samimi gülüşleriniz bizim tarafımızdan hep kayıt altına alınıyor. İçlerinden en beğendiklerinizi seçiyorsunuz. Bilgisayar üzerinde gereken tüm düzenlemeleri yaparak albümünüzü kısa sürede oluşturuyoruz. Orijinal kopyalarıyla birlikte bizde ne kadar görüntünüz varsa size teslim ediyoruz.

Siz de hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiler almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.