• Min. Paket Fiyatı
  3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Uğur Yazgeldi
  Firma Sahibi

Uğur Dijital Medya Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Uğur Dijital Medya Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Uğur Dijital Medya Sıkça Sorulan Sorular

Uğur Dijital Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

UĞUR MEDYA DİJİTAL düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Uğur Dijital Medya hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Gelin alması ve hertürlü dron çekimi de yapılmaktadır. Gelin almasında ki aile içindeki ortam duygu halleri vedalaşmalar mutluluklar kısacası o an tarafımızca kayıt altına alınmaktadır. Damat tarafının gelişi eğer istenilirse dron ile de gökyüzünden çekim yapılarak ayrı bi çerçevede özel gününüzü daha da görselliklerle süsleme imkanımız vardır. Kır düğünlerinde veya kapı önlerinde ki organizasyonlarınızda da dron ile çekim yaparak videolarınız daha keyifli hale getiriyoruz. "

Uğur Dijital Medya ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

UĞUR MEDYA DİJİTAL ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Uğur Dijital Medya şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, UĞUR MEDYA DİJİTAL şehir dışında hizmet veriyor.

Uğur Dijital Medya ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Albüm çekimi için fotoğraf platoları, sahiller, kayalıklar, ormanlık alanlar, şelaleler, tarhi mekanlar gibi dış çekim için uygun mekanlarda çekimler yapılmaktadır"

Uğur Dijital Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

UĞUR MEDYA DİJİTAL düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Uğur Dijital Medya hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

UĞUR MEDYA DİJİTAL aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi, düğün belgeseli, trashday, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, 360° video booth".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Uğur Dijital Medya Hakkında

Uğur Dijital Medya, düğün fotoğraflarınızı yaratıcılığıyla harmanlayarak sizlere unutulmaz kareler miras bırakıyor. Yılların vermiş olduğu bilgi, birikim, tecrübe, deneyimli ekip ve en son teknoloji ekipmanlarıyla Kocaeli İzmit bölgesinde aranılan düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor. Mutluluğunuzu belgeleyecek olan fotoğrafları özenle çalışarak hayata geçiren fotoğrafçı, samimi ve güler yüzlü tavırlarıyla çiftlere rahatlık hissini yaşatıyor.

Deneyim

İzmit düğün fotoğrafçısı Uğur Dijital Medya, profesyonel çalışma prensiplerine göre hareket ederek fotoğraf ve video bölümlerinde bulunan ekiplerle uygulama yapıyor. Her birimin görevi farklılık gösteriyor ve ekipler kendi iş tanımlarına uygun pozisyonlarda hizmet veriyor. Her 2 birimin ortak paydası ise becerileri, yaratıcılıkları ve uzmanlıkları… Planlamadan tutun gelin damadın enerjisini yüksek tutma çabasına kadar her aşama titizlikle ele alınıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Kocaeli düğün fotoğrafçılarılarından olan ekiplerimiz, dış çekim ve düğün çekimi yapan kadro olarak ikiye ayrılıyor. Düğün esnasında fotoğraf ve video kaydı çeken ekibimiz, ortamın ambiyansını yansıtan görüntülerle mutlu gününüzü kayıt altına alıyor. Albüm çekimi yapan ekibimiz ise dış mekanda- ormanlık alan, sahil, tarihi mekan gibi yerlerde- ve platoda çifte özel çalışmalar gerçekleştiriyor.

Ekipman

Fotoğraf alanında yüksek performansıyla Canon EOS 5D Mark III, etkileyici özellikleriyle Canon EOS R6, görüntü kalitesiyle Canon EOS 6D body ekipman kullanıyoruz. Video alanında ise güçlü çekim özellikleriyle Fujifilm X-T4, Zhiyun Weebill S Gimbal ve drone kameralarını kullanıyoruz. Kullandığımız ekipmanların yedeklerini bulundurarak cihazın, herhangi bir arıza veya başka bir nedenle çekim yapamayacak duruma gelmesi durumunda aynı cihazla çekime devam ediyoruz.

Baskı Hizmetleri

Kocaeli düğün fotoğrafçısı Uğur Dijital Medya, albüm için ülkenin en kaliteli albüm firmaları ile çalışıyor müşterilerimize seçim esnasında daha geniş albüm portföyü sunuyoruz. Aile albümü, küçük boy albüm ve kanvas tablo gibi birçok albüm seçeneği tarafımızca hazırlanıyor. Düğün esnasında yapılan fotoğraf çekiminde ise hızlı baskı tekniğini uyguluyor, misafirlerinize fotoğraflarını anında teslim ediyor.

Albüm fotoğraflarını ve videoları ise 2 hafta sonra düzenlemeleri yapılmış bir biçimde elinize veriyor. Görüntülerinizin orijinal kopyasını da sizlere vermeyi ihmal etmeyen Uğur Dijital Medya, Kocaeli’de, Türkiye’de hatta dünyanın istenilen her yerinde hizmet verebiliyor. Bunun için izlemeniz gereken yol aklınızdaki tarihten 7 gün önce firmayla bağlantıya geçmek ve o günü garanti altına almak.

İletişim

 • Telefon::

  0850 532 01 87

 • Adres::

  kocaeli izmit

 • Haritadaki Konumu

  Uğur Dijital Medya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.