Sinan Çelik Photo Art

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Sinan Çelik Photo Art Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sinan Çelik Photo Art Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sinan Çelik Photo Art Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Sinan Çelik Photo Art Hakkında

Kocaeli merkez olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmet verdiğimiz Sinan Çelik Photo Art markasıyla çok sayıda çiftin yaşamlarının en özel günleri arasında yer alan düğünlerini objektifimizle kayıt altına alıyor ve unutulmaz hatıralar kazanmasına yardımcı oluyoruz.

Profesyonel çalışan kadromuzla birlikte mutluluğunuzu ölümsüzleştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla Kocaeli düğün fotoğrafçıları arasında ismimizden kısa sürede söz ettirmeyi başarmış bir ekibiz. Yılların kazandırdığı tecrübeleri ise her daim en iyi şekilde çalışmalarımızda yansıtıyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir dış çekim yapmak istediğinizi öğreniyoruz. Fotoğraf ya da video çekimi hizmetlerimizden hangisini alacağınız konusunda konuşarak size uygun bir çekim planı oluşturuyoruz. Çekimlerde her zaman önceliğimiz sizin istekleriniz ve beklentileriniz oluyor. Biz tecrübemizle yol göstersek de bunu sizin isteklerinize paralel olacak şekilde yapıyoruz.

Sahil kenarı, doğayla iç içe ortamlar, tarihi mekanlar, şık dizaynlı evler ve kafeler, parklar, bahçeler çekim için değerlendirebileceğimiz alanların başında geliyor. İsteğinize bağlı olarak şehir dışında da çekimlerinizi yapabiliyoruz. Çekimlerde kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Sizi farklı açıdan çekerek estetik görüntülerin ön plana çıktığı bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Çekimler sırasında doğal davranmanızı ve kendi halinizde olmanızı istiyoruz. İçinizden geldiği gibi görüneceğiniz kareler yakalayarak samimi bir çekim yapıyoruz. Size ayırdığımız sürenin sonuna geldiğimizde ise çekimlerinizi bilgisayar ortamında düzenleyerek albümünüzü hazırlıyoruz. Tüm hazırlıkları tamamladığımızda ise size dair ne kadar görüntü varsa elimizde orijinal kopyalarıyla birlikte düzenlenmiş kareleri de teslim ediyoruz.

Siz de İzmit fotoğraf stüdyoları arasında tarzınızı en iyi yansıtacak bir firma arıyorsanız sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Bunun için sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız gerekiyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.