Şeyma Betül Wedding

E-posta Gönder

Şeyma Betül Wedding

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Şeyma Betül Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Şeyma Betül Wedding Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Şeyma Betül Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü

Şeyma Betül Wedding Hakkında

Unutulmaz anıların biriktirildiği ve tekrarı olmayan muhteşem düğün organizasyonunuz içinde fotoğrafın yeri tartışılmaz. Tatlı telaşınızdan sonra hayat boyu gülümseyerek bakacağınız fotoğraflar bu özel günden geriye kalan kıymetli yadigarlar olacak. Kocaeli düğün fotoğrafçıları arasında bu günü sizin için özel kılacak Şeyma Betül Wedding olarak siz güzel çiftimizle de tanışmayı çok isteriz.

Deneyim

Ben Şeyma Betül, büyük bir mutluluk ve aşkla başladığım profesyonel düğün fotoğrafçılığı mesleğimi 5 yılı aşkın süredir devam ettiriyorum. Doğalın ve özgünlüğün peşinde bir anlayışla güzel çiftlerimin en romantik ve neşeli anlarını kayda alıyorum. Sürekli gelişime açık yapımla, mesleğimde hızla ilerliyorum. Kısa sürede rağbet gören ve aranan bir düğün fotoğrafçısı olmaktan onur duyuyorum.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekim mekanlarımız sizin düğün konseptiniz ve arzularınıza göre şekilleniyor. Dilerseniz düğün gününüzde tüm gün yanınızda olabiliriz. Ya da Kocaeli dış çekim mekanlarından, size uygun olanlarını seçebiliriz. Dilerseniz kumsal, gün batımında sahil kenarında keyifli bir gün geçirebiliriz. Doğanın koynunda ulu ağaçların gölgesinde veya bir göl veya nehir kenarında eşsiz kareler elde edebiliriz. Tarihi mekanlarlar ya da özel çekim platolarını da kullanabiliriz.

Çekim türlerini de yine sizin arzunuza göre belirliyoruz. İsterseniz düğün hikayesi, düğün klibi veya düğün belgeseli çekebiliriz. Hayallerimizin sınırsız olduğu konsept çekimler veya katalog çekimler yapabiliriz. Son dönemin gözdesi Save The Date veya Trash Day çekimleri yaparak size eğlenceli bir deneyim yaşatabiliriz. Diğer yandan söz, nişan ve kına gecesi çekimleriniz için de bizi tercih edebilirsiniz.

Ek Hizmetler

Türkiye içinde dilediğiniz bölgeye çekim için gelebiliriz. Dinamik, bilgili ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla, her nerede olursak olalım aynı üstün kalitede hizmet veriyoruz. Özel olarak renklendirilmiş özgün düğün fotoğraflarınız ve şık albümlerimiz yanında sosyal medya hesaplarınız için özel düğün video içerikleri de üretiyoruz. Düğün fotoğraflarınızı orijinal kopya olarak dijital ortamda teslim ediyoruz.

En özel ve güzel gününüzün hayat boyu elinizde tutacağınız anılara dönüştüren ekibimiz, size dört dörtlük bir hizmet ve rahat bir çekim ortamı sunmak için çalışıyor. Yüksek kalitede hizmet sunuyor ve aşkınızı en güzel şekilde fotoğraflara yansıtıyoruz. Size en uygun Kocaeli dış çekim fiyatlarını öğrenmek ve bizimle tanışmak için sayfadaki numaralardan bize ulaşabilir ya da formu doldurup bize iletebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.