Serkan Güllap Photograhy

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Serkan Güllap Photograhy Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Serkan Güllap Photograhy Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Serkan Güllap Photograhy Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Serkan Güllap Photograhy Hakkında

Merhaba, ben Serkan Güllap. Bu metinde size Kocaeli veya İzmit düğün fotoğrafçısı arayışınızda beni tercih edebileceğinizden ve bunu neden yapmanız gerektiğinden bahsedeceğim. Hem kendimi biraz tanıtıp hem de sizin için neler sunabileceğimi kısaca anlatmak istiyorum.

Çok uzun yıllardır fotoğrafa ilgi duyan ve bu sanatı hayatının önemli bir parçası haline getirmiş bir görsel sanatlar tutkunuyum. Bu işi hobi olmaktan ileriye taşıdım ve mesleğim olarak benimseyip hayatımın belki de en doğru kararını verdim. Yıllarca sektörde çeşitli stüdyolarda görev aldım ve farklı meslektaşlarımla çalışma fırsatı yakalayarak önemli tecrübeler elde ettim. Sonrasında gerekli deneyim ve altyapıya ulaştığımı fark edince artık kendi vizyonumu daha özgürce yansıtabileceğim bir çalışma metoduna geçerek 2019 yılında freelance çalışmaya başladım.

Profesyonel ve çok yönlü bir fotoğrafçı olarak düğün ve moda üzerine yoğunluklu olarak çekimler yapıyorum. Moda fotoğrafçılığını ne kadar sevsem de özel gün fotoğrafçılığının yeri her zaman benim için ayrı. Hayatlarının en büyük heyecanlarını yaşayan çiftlerle bir araya gelmek, onlarla tanışıp mutluluklarına ortak olmak son derece hoş bir his. Düğün, nişan merasimi ve kına geceleri için gelin ve damatlarla bir araya gelip onlarla çok eğlenceli ve de romantik çekimler yapıyor, en doğal hallerini yakalıyorum.

Dış mekan çekimleri yapıyorum ve bu konuda pek sınır tanımıyor, çiftlerimin dilediği her yere gidebiliyorum. Onlara daha çok seçenek sunmak için keşifler yapıyor, göze estetik gelen yeni yerler bularak alternatif mekanlarıma ekliyorum. Eğer çiftim istediği çekim yeri ile ilgili karar verememişse önceki çekimlerinden örneklerle seçimlerinde yardımcı oluyorum.

Bendeniz Serkan Güllap olarak Kocaeli İzmit düğün fotoğrafçıları arasında size en iyisini sunabileceğime eminim. Eğer daha detaylı görüşüp bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurarak bana her zaman ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ataevler Mah. İsmetpaşa Cad. No/21 B Kartepe 41000 İzmit / Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.