Düğün Fotoğrafçıları Kocaeli

Selçuk İnci Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Selçuk İnci Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Selçuk İnci Photography Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Selçuk İnci Photography Sıkça Sorulan Sorular

Selçuk İnci Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Selçuk İnci Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Selçuk İnci Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Ekip olarak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde aynı kalitede hizmet verebiliyoruz. Drone gibi farklı ekipmanlarımızı düğün klipleriniz ve fotoğraflarınız için kullanıyoruz. Tüm makinalarımızda en üstün teknolojiyi takip ediyoruz. Şık ve dayanıklı albümlerimiz farklı zevklere hitap edecek şekilde tasarlanıyor ve sizin beğenilerinize sunuluyor. Tüm çekimlerinizi dijital ortamda orijinal kopya olarak size sunuyoruz."

Selçuk İnci Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Selçuk İnci Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Selçuk İnci Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Selçuk İnci Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Selçuk İnci Photography ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Her yerde yapılabilir"

Selçuk İnci Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Selçuk İnci Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 haftadan az içerisinde teslim etmektedir.

Selçuk İnci Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Selçuk İnci Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, stüdyo / plato çekimi, konsept çekim, trashday, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Selçuk İnci Photography Hakkında

Hayallerinizin düğününe sayılı günler kalmışken, bu özel günün en önemli detaylarından olan düğün fotoğraflarınız için bir hayli özen gösterdiğinizi biliyoruz. Biz de Selçuk İnci Photography olarak sizinle aynı hassasiyetlerle çalışıyoruz. Kocaeli düğün fotoğrafçısı arasında farklı yaklaşımlarımız ve kaliteli işlerimizle ön plana çıkıyoruz. İstanbul Kadıköy merkezli firmamız, kaliteden asla ödün vermeden size hayat boyu saklamak isteyeceğiniz hatıralar bırakıyor.

Deneyim

Ben Selçuk İnci, babamın bana hediye ettiği bir fotoğraf makinasıyla başlayan maceram beni çok beğenilen ve tercih edilen bir düğün fotoğrafçısı haline getirdi. 1996 yılında beri fotoğraf çekiyorum. 2010 yılında beri düğün, moda ve yenidoğan çekimlerinde uzmanlaştım. Birçok ödüle layık görüldüm. Diğer yandan farklı eğitimler alarak mesleğimde hep en ileriyi hedefledim.

Çekim Türleri / Mekanlar

Aklınıza gelebilecek her çekim türünde hizmet verebilen geniş ekibimizle sizin için düğün hikayesi, düğün klibi veya düğün belgeseli çekebiliriz. Kendine özgü tarzıyla bilinen Selçuk İnci Photography olarak, sıra dışı konsept çekimler ve katalog çekimlerinde de oldukça iddialıyız. Düğün davetiyenize farklılık katacak dış mekan Save The Date çekimleri ve Trash Day çekimleri de favorilerimizden.

Çekim mekanları konusunda da sınır tanımıyoruz. Dilerseniz Riva’da bulunan bize özel çekim platomuzu kullanabilir ya da Kocaeli dış çekim mekanlarında size özel muhteşem kareler çekebiliriz. Harika gün batımlarını arkamıza alıp, kumsal çekimleri yapabilir veya sahil kenarından deniz ve mavinin eşsiz birlikteliğini kutlayabiliriz. Tarihi mekanların özel doku ve renklerini kullanabilir, coğrafi güzelliklerde size keyifli bir çekim günü yaratabiliriz.

Ek Hizmetler

Ekip olarak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde aynı kalitede hizmet verebiliyoruz. Drone gibi farklı ekipmanlarımızı düğün klipleriniz ve fotoğraflarınız için kullanıyoruz. Tüm makinalarımızda en üstün teknolojiyi takip ediyoruz. Şık ve dayanıklı albümlerimiz farklı zevklere hitap edecek şekilde tasarlanıyor ve sizin beğenilerinize sunuluyor. Tüm çekimlerinizi dijital ortamda orijinal kopya olarak size sunuyoruz.

Sektörde bir marka haline gelen Selçuk İnci Photography-düğün fotoğrafçısı alanında öne çıkan ve oldukça beğenilen fotoğraflara imza atıyor. Samimi ve sıcak bir iletişimi benimseyen ekibimiz, bu güzel fakat telaşlı gününüzü unutulmaz bir anıya çeviriyor. Siz de hayallerinizin video ve fotoğraf çekimi için bize sayfadaki numaralardan ulaşabilirsiniz. Özel fiyat teklifiniz için formu doldurup bize iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İnönü Caddesi No: 113 Kat:2 İZMİT /KOCAELİ

  • Haritadaki Konumu

    Selçuk İnci Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.