Sabahaddin Tabiş

Sabahaddin Tabiş Photography

Mesaj Gönder

0850 532 13 30

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Sabahaddin Tabiş
  Firma Sahibi

Sabahaddin Tabiş Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Sabahaddin Tabiş Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  6 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sabahaddin Tabiş Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sabahaddin Tabiş Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday, Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin talepleri doğrultusunda her türlü mekânda çekim yapıyorum.

Sabahaddin Tabiş Photography Hakkında

Mesleğini tutkuyla yapan, kendini sürekli güncel tutarak geliştirmeyi amaçlayan ve titizlikle çalışan Sabahaddin Tabiş Photography, en güzel günlerinizi ölümsüzleştiriyor. 2014 yılından bu yana alanında tecrübeli büyük ekibimizle dünyanın ve Türkiye’nin birçok noktasında birbirinden özel çekimler gerçekleştirdik. Ücretsiz plato hizmeti sunan tek firma olmamız ve şık çekim alanlarımızla Kocaeli İzmit düğün çekiminde fark yaratıyoruz.

Deneyim

Kocaeli’nin önde gelen ve sektöre yön veren fotoğrafçılarından biri olmayı 8 yıllık deneyimimize borçluyuz. 30 kişilik büyük ekibimizle farklı konseptler ve mekanlarda profesyonel çekimler gerçekleştiriyoruz. Şimdiye kadar 32 ülke ve 68 şehirde gerçekleştirdiğimiz çekimlerin de yer aldığı profesyonel bir portfolyomuz bulunuyor. Çekimlerimizle Türkiye Gençlik Ödülleri’ne layık görüldük. Başarımızı titiz ve yoğun çalışma prensibimize borçluyuz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Kocaeli düğün fotoğrafçısı hizmetimizde bir çok çekim türleri ve mekan çeşitlilikleri bulunuyor. İşletmemizde, düğün belgeseli, düğün hikayesi, konsept çekim, söz, nişan veya kına çekimi, dış mekan, Save the Day, Trashday ve su altı çekimleri gibi seçeneklerle çalışıyoruz. Lavanta bahçesi, ayçiçek bahçesi ve su altı çekimi gibi mekanlarımızda sizi en iyi yansıtacağını düşündüğünüz ve baktıkça mutluluk duyacağınız kareler yakalıyoruz.

Ekipman

Fotoğrafçılık dünyasındaki gelişmeleri her alanda takip ediyor, bunu teknik ekipmanlarımıza da yansıtıyoruz. Profesyonel ve yüksek çözünürlüklü ekipmanlarımızla büyüleyici güzellikte karaler yakalıyoruz. Kamera, fotoğraf makinesi, drone, go pro ve 360 kameralarımızla iç ve dış çekimler gerçekleştiriyoruz. Çekimlerimiz yaklaşık 1.5 saat sürüyor ve asistanlarımız poz vermenizde sizi yönlendiriyor. Çİftin talebine göre 150-1.300 poz arasında çekim yapıyoruz.

Ek Hizmetler

İşimiz düğün çekimlerinizde size sadece güzel kareler vermek değil, süreci konforlu geçirmenizi sağlayacak hizmetler sunmak da oluyor. Çiftin isteği doğrultusunda şehir dışı ve yurt dışı çekimleri de yapıyoruz. Yolculuklarımızı kendi aracımız ile yapıyoruz. Fotoğraflarınızı baskı, kanvas tablo veya modelini seçeceğiniz panoramik albüm şeklinde teslim edebiliyoruz. Mutluluğunuza profesyonel dokunuşlar ekliyor ve nesiller boyu mutlulukla bakılacak fotoğraflar çekiyoruz.

İzmit düğün fotoğrafçısı hizmetimizle fotoğrafçılık sektöründe fark yaratıyoruz. Sürekli kendimizi nasıl geliştirebileceğimizin ve daha iyi hizmet sunabilmenin yollarını arıyoruz. Farklı konsept isteklerini karşılayabilen donanıma ve tecrübeye sahibiz. Siz de birlikteliğinizi eşsiz fotoğraflarla ölümsüzleştirmek isterseniz erken rezervasyonla ödeme kolaylıklarından faydalanmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. “Aşkınız bizim için değerli!” diyor ve bunu fotoğraflarımızla anlatmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

 • Telefon: 0850 532 13 30
 • Adres:

  Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sabahaddin Tabiş Photography Yol Haritası

Sabahaddin Tabiş Photography Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Merve & Can

Düğün Tarihi: 09.08.2022


Sabahaddin TABİŞ Ekibiyle 9 ağustos 2022 tarihinde bir çekim gerçekleştirdik. Gerek ekip ilgisi gerek sözü verilen hizmetlerin yerine getirilmesi bizi çok memnun bıraktı . Albüm teslimatıda verilen süreden cok daha kısa sürede gerçekleştirildi. İlgi ve alaka için teşekkür ederiz
MERVE & CAN ♥

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.