Pasha Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

İzmit, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin talepleri doğrultusunda her türlü mekânda çekim yapabiliyoruz.

Önerilen Firmalar

Liya Fotoğrafçılık
50 5

Derince

Liya Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Diamond Ajans
40 4 9

İzmit

Diamond Ajans

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Ayça Cankurt Fotoğrafçılık
47 5 11

İzmit

Ayça Cankurt Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Konsept çekim

Hakkında

Pasha Fotoğrafçılık olarak ölümsüzleştirmek istediğiniz her özel gün için yanınızdayız! Kocaeli’nde sizlerle buluşuyor ve en özel anlarınızın ölümsüz birer hatıraya dönüşmesine olanak sağlayan fotoğraf ve video çekimleri için hizmet veriyoruz. İnsanın hayatında bir kez yaşama olanağı bulduğu düğün gecesinin unutulup gitmesini istemez tabi ki. Çocuklarınıza belki de torunlarınıza, bugüne dair fotoğraf ve video kayıtlarınızı izletme düşüncesinin bile sizi ne kadar heyecanlandırdığını biliyoruz. Bunun için de oldukça profesyonel bir şekilde mesleğimizi icra ediyoruz.

İşe ilk olarak sizi ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlamaya çalışarak başlıyoruz. Özellikle dış mekân çekimleri için bu konunun oldukça büyük önem arz ettiğini biliyoruz. Hangi konseptte ve nasıl bir mekânda çekim istediğinizi diniliyoruz ve sonrasında size istediğiniz konsept için en uygun mekân seçenekleri sunuyoruz ve bu mekânların arasından bir seçim yapıyorsunuz. Kocaeli doğal mekânları ile geniş bir yelpaze biz fotoğrafçılar için. Siz de beğendiğiniz yer seçiyorsunuz ve hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Dış mekân çekimlerinin yanı sıra modern şekilde tasarladığımız stüdyomuzda da çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Klasikten şaşmayan gelin ve damatlar için stüdyomuzu hizmetinize sunuyoruz.

Nişan, kına gecesi ve düğün gününüzde sizin yanınızda yer alıyor ve davetinizi video kaydına alıyoruz. Çekimleri uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde saklayabilmeniz için kaliteli ekipmanlar kullanarak kaliteli çekimler yapıyoruz ve siz de böylelikle uzun yıllar hiçbir zarar görmeden saklayabiliyorsunuz.

Düğün fotoğraf çekimi Kocaeli için en doğru adreslerden biri olduğumuzu belirtmeden geçmeyelim. Uygun fiyat politikamız ile size kaliteli hizmet veriyor ve ortaya çıkan sonuçlardan da oldukça memnun oluyorsunuz.

Pasha Fotoğrafçılık olarak Kocaeli düğün çekimleriniz için her zaman yanı başınızdayız. Eğer siz de bizi tercih etmek ister, çekimler için detaylı bilgi almak isterseniz sayfada bulunan formu doldurabilir ve bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sibel Kaya

 • Adres: KocaeliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!