Özgür Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Özgür Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Özgür Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Özgür Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Özgür Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün fotoğraflarınız sıradan fotoğraflardan uzak olsun istiyor ve aşkınızın en güzel halini yıllar sonra bu karelere baktığınızda bile görebilmek istiyorsanız tercihiniz Özgür Fotoğrafçılık’tan yana olmalı! Sanatsal bakış açımız, yaratıcı çekim tekniklerimiz ve özgünlüğümüz ile daha önce hiç görmediğiniz pozlar öneriyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden beri çiftlerimizin beklentilerini karşılamayı ve maksimum memnuniyet sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun için de kendimizi sürekli geliştiriyor, en yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyoruz. Bilgi birikimlerimiz ve tecrübelerimizi de çekimlerinizde kullanıyor, sorunsuz ve eğlenceli saatler vaat ediyoruz. Duruş, gülüş ve bakış gibi teknik konularda çeşitli yönlendirmeler yapıyor, verdiğimiz güven ile çiftlerimizin rahat olmasını hedefliyoruz.

Çiftlerimizin çekim türü olarak pek çok isteğini yerine getirebiliyoruz. Profesyonel ekibimiz ve son teknolojik ekipmanlarımız ile trash day, save the date ve dış çekimlere imza atabiliyor, düğün hikayesi ve düğün klibi gibi videolar çekebiliyoruz.

Çektiğimiz fotoğraf ve videoların baskısını, montajını, kurgusunu ve ışık – renk düzenlemelerini sorunsuz bir şekilde tamamlıyor, çiftlerimize orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde sunuyoruz. Bu aşk dolu kareleri sosyal medyada paylaşmak isterseniz, formatını dijital ortama uygun hale getiriyor, bir USB bellek ile teslim ediyoruz.

Fotoğrafçılığa olan merakımız, ilgimiz ve bu alanda kendimizi sürekli geliştirmemiz sebebiyle yalnızca düğün fotoğrafçılığı ile sınırlı kalmadık. Ürün fotoğrafçılığı, bebek fotoğrafçılığı, yenidoğan fotoğrafçılığı, aile fotoğrafçılığı ve sünnet fotoğrafçılığı da yapabiliyor, nikah, söz, nişan, doğum günü ve mezuniyet gibi özel günlerinizde yanınızda olabiliyoruz. Bu farklı günlere uygun konseptler hazırlayabiliyor, fotoğraflarınızı benzersiz kılabiliyoruz.

Siz de fotoğraf kareleriniz ve düğün albümünüzde Özgür Photography kalitesine şahit olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

 • Adres:

  Hacı Halil Mahallesi Çeşme Caddesi Topaloğlu Apartmanı No:34 Gebze, Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.