Nk Ajans

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Nk Ajans Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nk Ajans Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Nk Ajans Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Nk Ajans Hakkında

Düğün fotoğraflarınızda trendi yakalamak istemeniz gayet normal. Bunun içinse tek yapmanız gereken Kocaeli profesyonel fotoğrafçılarından biriyle anlaşmak. İsmim Nuray Sertkaya. Nk Ajans adı altında yıllardır mutluluğunuza ortak olmaktan keyif alıyorum.

Öncelikle eşsiz fotoğraflar olabilmesi için her geçen gün kendimi geliştiriyorum. Fotoğrafçılık alanında çıkan son teknolojilere ayak uyduruyorum, onları öğreniyorum ve çekimlerde kullanıyorum. Ayrıca yurtdışındaki fotoğraf akımlarını da yakından takip ediyorum. Pozlarla ilgili size büyük bir arşiv sunabiliyorum. Ayrıca fotoğraf çekilecek yerlerle ilgili pek çok bilgiye sahibim. Birbirinden farklı yerleri rahatlıkla tercih edebiliyorum. Kendini tekrarlamayı sevmeyen birisi olarak sürekli yeni yerler keşfediyorum.

Kendimi anlattığıma göre artık çekimlerden bahsedebilirim. Öncelikle sizinle görüşüp çekimin detaylarını konuşuyoruz. Sürecin daha sağlıkla geçebilmesi için de erkenden iletişime geçmeniz gerekiyor. Çünkü zaman yaklaştıkça gelin ve damadın üzerinde olan düğün heyecanı maalesef fotoğraflara da yansıyor. Bu yüzden doğal güzelliğinizden ziyade biraz daha kasılarak çekildiğiniz fotoğraflarınız oluyor. Bu yüzden sizden asıl istediğim kendinizi bana bırakmanız. Enerjilerimizi birleştirdiğimiz takdirde ortaya çıkan güzellikleri siz de fark edeceksiniz. Çekim süresince sadece deklanşöre basmakla kalmıyor, çıkabilecek olan aksiliklere karşı önlemler alıyor, pozlara uygun olabilmesi için size birazcık müdahale ediyor ve sizi yönlendiriyorum.

Kullandığım renk tonlarıyla pozlarınıza güzellik katıyorum. Özellikle sürekli farklı ton grubunun moda hâline gelmesini yakından takip ediyorum. Böylelikle evlendiğiniz dönemle uyumu yakalayabiliyorsunuz. Ayrıca ileride fotoğraflarınıza dönüp baktığınızda, iyi muhafaza edinmesi durumunda, renklerin hâlâ ilk günkü kadar canlı ve göz alıcı olduğuna kendiniz tanıklık edebiliyorsunuz.

Özel gün fotoğraflarının yeri en az o gün kadar önemli diyenlerdenseniz, fotoğraflarınızı yeni moda albümlerde görmek isterseniz ve Gebze düğün fotoğrafçısı arayışındaysanız sayfada yer alan formu doldurup, teklif al butonuna basarak bana hızlıca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.