Mustafa İnan Wedding

E-posta Gönder

Mustafa İnan Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Mustafa İnan Wedding Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim

Mustafa İnan Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Hadi hemen rezervasyonunuzu yapın ve doğanın rahatlatıcı huzurunu hissedeceğiniz doğal bir ortamda fotoğraflarınızı çekelim.

Mustafa İnan Wedding Hakkında

Severek icra ettiğim mesleğimi bir adım ileri taşıyarak Mustafa İnan Wedding adıyla kendi markamı kurdum ve böylece Kocaeli düğün fotoğrafçıları arasında yerimi aldım. Sevdiğim işi yapmanın avantajıyla çiftlerle aramda samimi bir ilişki kurarak her gelin ve damada özel hizmet sunuyorum. Butik düğün fotoğrafçılığı yaptığım için basmakalıp değil, özgün işler ortaya çıkarıyorum.

Deneyim

Fotoğrafçılığı akademik anlamda teknik açıları ile öğrenebilmek üzere bir eğitimi tercih ettim. Kocaeli Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi’ni kazanarak Fotoğrafçılık bölümünden başarıyla mezun oldum. Moda fotoğrafçılığı, doğa fotoğrafçılığı, portre fotoğrafçılığı, karanlık oda fotoğrafçılığı ve prodüksiyon konularında eğitimler aldım. Bilgilerimi pratiğe dökmek için farklı alanlarda fotoğrafçılık yaparak deneyim elde ettim. Çalışmalarımla sergiler açıp ödüller kazandım.

Çekim Türleri / Mekanlar

Marka adım Mustafa İnan Wedding’den de anlaşılacağı üzere düğünler ve nişan merasimleri gibi çiftleri ilgilendiren her tür çekim hizmetini veriyorum. Çoğunlukla düğün belgeseli veya düğünden sonraki bir tarihte save the date dış çekimler yapıyorum. Eğer talep ederlerse tüm günü çiftlere ayırıp birden fazla mekana giderek farklı konseptlere sahip fotoğraflar yakabiliyorum.

Düğün günü gerçekleştireceğim çekimlerde, hazırlık aşaması ve gelin alma seremonisi de dahil olmak üzere organizasyon sonuna kadar yanlarında oluyorum. Diş çekim mekanları olarak ise doğa manzaralı, çiftin huzurlu bir şekilde poz verip kendileri gibi olabilecekleri rahat mekanlar tercih ediyorum. Güzel bir koyda sahil konsepti veya yeşil arka planlı orman konseptini sıklıkla kullanıyorum.

Baskı Hizmetleri

Çekilen fotoğrafların doğallığını olabildiğince kaybetmeden küçük rötuşlar ile renklendirmesini ayarlıyorum. Çiftle birlikte seçilen fotoğrafları çözüm ortağım baskı şirketine yolluyorum. Çiftlere yılın en çok tercih edilen modelleri öneriyor, bir büyük albüm yanında 2 adet aile ve 1 adet cep albümü veriyorum. Sosyal medya paylaşımı için 1 dakikalık sinematik klip oluşturuyorum. Eğer arzu ederlerse en beğendikleri fotoğrafı büyük boy poster olarak hazırlıyor, albümlerle birlikte teslim ediyorum.

Mustafa İnan Wedding olarak her zevke ve bütçeye hitap eden farklı paketler oluşturuyorum. Dönem dönem kampanyalar yaparak indirimler ve ödeme kolaylıkları da sunuyorum. Kocaeli düğün fotoğrafçısı arayışınıza bir son vermek için hemen şimdi sayfa üzerinde bulunan numarayı tuşlayarak veya formu doldurarak bana ulaşabilirsiniz. “O anın şahidi, geleceğin hatırası” mottosuyla profesyonel bir hizmet kalitesi sunmak için sizi bekliyorum.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.