Liya Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

0850 532 8051

5 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Derince, Kocaeli

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok mekânda çekim yapıyoruz

Hakkında

Düğün mekânı tamam, kına gecesi organizasyonu tamam, gelinlik ve damatlık da tamam. Sanıyorum bu durumda sıra fotoğrafçı aramaya geldi. Merhaba, ben Berk Büyüktemel. Yıllardır Liya Fotoğrafçılık adı altında Kocaeli’de düğün fotoğrafçısı olarak çalışıyorum. Amacım, en mutlu günlerinizi eksiksiz bir şekilde yakalamak ve ileride o karelere baktığınızda yüzünüzde tebessüm oluşturabilmek.

Cümlelerimden anlaşılacağı üzere işimi aşkla yapıyorum. Bu işin en önemli noktası da budur zaten. Çünkü düğün sürecinde yaşadığınız stresin üzerine bir de ortaya güzel fotoğrafların ortaya çıkmadığını düşünsenize… Yok en iyisi hiç düşünmeyin ve gelin birlikte neler yapabileceğimizi keşfedin.

Düğün çekimleri aslında üç farklı zaman olarak değerlendirilir. Düğün öncesi olan save the date, düğün gün çekimleri ve trash the dress diye isimlendirdiğimiz düğün sonrası yapılan çekimler.
-Save the date çekimlerinde, düğün öncesinde yapıldığı için gelinlik ve damatlık tercih edilmez. Böylelikle günlük kıyafetlerinizin içerisinde daha doğal fotoğraflar elde edilir.

-Düğün günü yapılan çekimler hepimizin bildiği gibi hazırlık aşaması bittikten sonra çekim için ayrılan vakitte yapılanlardır. Fakat burada gerek zaman kısıttı gerek de yeterince stres olduğundan, günümüzde çok da tercih edilmeyen bir çekim türü hâline dönüşmüştür.

-Trash the dress’e gelecek olursak son zamanların en popüler çekim türü olduğundan eminiz! Çünkü düğün telaşının da atlatılmış olduğu bu aşamada; yalnızca gelinlik ve damatlığınızı giyip, poz verme işini yükleniyorsunuz. Üstelik bu çekimde denize girmek, toprakta yürümek gibi detaylara takılmıyorsunuz. Adının anlamı “elbiseyi kirletmek” olan bu çekimde, farklı fotoğraflar elde edebilmek için üstünüzü kirletmeniz serbest!

Çekimler için hangi günde anlaşırsak anlaşalım, arzunuza göre seçtiğiniz pakete drone çekimini de ekleyebileceğinizi belirtmek istiyoruz.

Siz de yaptığı iş konusunda yeterince bilgiye sahip Kocaeli profesyonel fotoğrafçıları arayışındaysanız, “ücretsiz teklif al” formunu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Berk Büyüktemel

 • Telefon: 0850 532 8051
 • Adres: Derince/ Kocaeli

Liya Fotoğrafçılık Yol Haritası

5 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


A&A

Aylin & Arda

Düğün Tarihi: 28.08.2020

Mükemmel fotoğrafçımızz herşeyin mükemmel olduğu gibi kendiside mükemmel samimiyetine hayran kalmamak elde değil güvenle tercih edebilirsiniz 😇👌
Liya Fotoğrafçılık

Liya Fotoğrafçılık
Çok teşekkürler ? biz işimizi gerektiği gibi eğlenerek yapıyoruz ve sizlerde bunun en büyük öncüsü oluyorsunuz bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler ?


T&B

Tuğçe & Barış

Düğün Tarihi: 26.08.2020

En eğlenceli ve en samimi geçen dış çekim sanırım bizimki oldu. Ekip harika, ve gerçekten yıllardır tanisiyormusuz gibi bir ortam vardı. İlgi çok iyi, herşey ile en ince ayrıntısına kadar uğraşıyorlar. Herşey mükemmel olunca mükemmel sonuçlar çıktı tabiki. Çok teşekkür ediyorummm 🥰🥰
Liya Fotoğrafçılık

Liya Fotoğrafçılık
Sizler eğlenceli ve samimi olduğunuz sürece bizler çok daha özverili hikayelerinizi Çekiyoruz iyiki sizi tanıma fırsatı bulduk diyebildigimiz Çiftlerimiz var çok şükür ????


İ&A

İrem & Adem

Düğün Tarihi: 15.08.2020

Çok güzel çok keyifli bir çekim oldu. Klip tam istediğim gibi olmuştu. Çok çok teşekkürler herkese tavsiye ederim
Liya Fotoğrafçılık

Liya Fotoğrafçılık
Rica ederiz bizlerde sizler gibi naif Çiftlerimizi çektiğimiz için çok şanslıyız bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ????


E&M

Esra & Mevlüt

Düğün Tarihi: 08.09.2019

Eğlenceli, farklı, kendinizi çok rahat edebileceğiniz ve enerji dolular. Sanki fotoğrafçınız değil de kırk yıllık arkadaşınızmış gibi çekimler sürüyor ve zaman çok hızlı geçiyor farkına bile varmıyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Pişman olmayacaksınız emin olun 😊 galerisindeki fotoğraflarda... devamı 
Liya Fotoğrafçılık

Liya Fotoğrafçılık
Sizler Gibi eğlence dolu çiftlerimizi çekmek bizler için çok ayrı keyif.... Unutmayın KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR Çünkü Çiftlerimiz KALİTELİ


A&O

Ayşın & Onur

Düğün Tarihi: 27.01.2018

Hayal ettiğimden cok daha fazlasını buldum. Bütün gün bizimle birlikte gülüp sularda sırılsıklam oldular ama o kadar keyifli bir gün geçirdik ki, en özel günümüz onlarla olumsuzlesti. HIC TEREDDÜT ETMEDEN TERCİH EDIN DERIM...
Liya Fotoğrafçılık

Liya Fotoğrafçılık
Çok teşekkür ederiz Sizler Gibi eğlenceli Çiftlerimizi çekmek inanın ki bizler için de bulunulamaz bir olay sizlerin özel anlarını çekmek bunlara tanıklık etmiş olmak bizler için ayrı bir gurur tekrar hayırlı olmasını temenni ediyoruz ?


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!