Leyla Yaprak Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Leyla Yaprak Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Leyla Yaprak Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim

Leyla Yaprak Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Düğün dış çekimleri için doğal mekanlarda çekim yapmayı yeğliyorum Stüdyo çekimi yapmıyorum Deniz, göl, kumsal, orman, kır, kayalık alanlar

Leyla Yaprak Photography Hakkında

Yaşamınızın en eşsiz anlarını şahane karelerle ölümsüzleştirmek mi istiyorsunuz? O zaman aradığınızı Leyla Yaprak Photography’de bulacaksınız. Sakarya merkezli kurulan bir firma olmama karşın Kocaeli lokasyonunda bulunan çiftlere de memnuniyetle hizmet ediyorum. Kendi ismimi taşıyan markamla düğün, kına gecesi, nişan, doğum ve bebek fotoğrafları çekiyorum.

Profesyonel olarak işimi yapıyorum. Hayalim zaten fotoğrafçı olmaktı. Ben de çeşitli eğitimler alarak ve tecrübeler edinerek kendime meslek olarak fotoğrafçılığı seçtim. Amacım çiftlerin yüzündeki mutluluğu, bakışlarındaki aşkı kayıt altına alarak bir ömür saklanmasını sağlamak. Yıllar sonra baktığınızda sizi o eski günlere götürecek kareler sizce de çok hoş bir anı değil mi?

Çekimlerden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyorum. Yaptığım çalışmalardan mutlaka örnekler göstererek hizmet kalitem hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyorum. Görüşmemizin en önemli kısmı ise nasıl bir konseptte çekim istediğiniz ve çekim mekanınızın neresi olacağı oluyor. Bu aşamada size tecrübelerimle yol göstersem de her şeyin içinize sinmesini istediğim için son kararı sizin vermenizi daha uygun buluyorum.

Kocaeli dış çekim mekanları arasında ya da farklı illerde yer alan eşsiz güzellikteki alanlarda çekimlerinizi yapabiliyoruz. Tecrübelerime dayanarak söylemeliyim ki doğa güzelliklerinin, ağaçların, ormanların olduğu alanlar diğer alanlara göre daha hoş karelerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Yine de dediğim gibi son kararı her zaman siz vereceksiniz.

Çekimlerde doğal davranmanızı istiyorum. Sizi tüm samimiyetinizle çekiyorum. Çekim bittiğinde elde ettiğim görüntüleri önce beğeninize sunuyor ardından en çok hoşunuza gidenleri bilgisayar ortamında düzenliyorum. Tüm hazırlıklar bittiğinde ise size albümünüzü teslim ediyorum.

Siz de Kocaeli düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığım Leyla Yaprak Photography’nin şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfada yer alan iletişim kanallarını kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.