İsmail Çamlı Production

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

İsmail Çamlı Production Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İsmail Çamlı Production Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

İsmail Çamlı Production Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

İsmail Çamlı Production Hakkında

Uzun yılların deneyimi ve asla kaybetmediğimiz fotoğraf tutkumuzla birlikte çalışıyoruz. Ofisimiz Çamlık Fotoğrafçılık Gebze gibi Kocaeli’nin en güzel ilçelerinden birinde bulunuyor ve burada sadece ilçemizi değil, tüm şehri kapsayan bir hizmet sunuyoruz. Yaptığı işi seven, alanında uzman, sürekli kendini geliştirmeye hazır genç ve dinamik bir ekibe sahibiz. Tüm işlerimizi hem hızlı hem de kaliteli şekilde yapabiliyor, müşterilerimizin tüm beklentilerini kısa sürede karşılayabiliyoruz. Çok yönlü bir ekip olarak fotoğrafçılığa dair her işin üstesinden rahatlıkla gelebiliyor, geniş yelpazede bir hizmet veriyoruz.

İsmail Çamlı Production adı altında özel gün fotoğrafçılığı yapıyoruz ve düğünler başta olmak üzere her türden nişan merasimi ve kına gecesi gibi çiftleri ilgilendiren işlere imza atıyoruz. Bizimle çalışmak isteyen çiftlerimizle randevulaşarak buluyor ve tanışıyoruz. Bu esnada onları daha iyi tanıyor ve isteklerini dinleyerek onları anlıyor, en doğru hizmetleri sunabiliyoruz. Hem maddi açıdan hem de zevklerine uyacak şekilde çekimlerini gerçekleştirebilmek için her detaya birlikte karar veriyoruz. Çekim mekanlarını, çekim tarihi ve süresini, albüm modelini, baskı yapılacak fotoğraf sayısını ve konsepti planlıyoruz.

Çekimlerimizi dış mekanlarda yapıyoruz ve mevsime göre seçeneklerimizi belirliyoruz. Çiftimizin özel bir isteği varsa orada, yoksa da Kocaeli başta olmak üzere pek çok yere gidebiliyoruz. Doğal güzelliğe sahip ortamlar, ormanlar, parklar, sahiller, platolar ve daha niceleri. Yeter ki çiftimizin mutluluğu kameramıza yansısın ve rahat olup doğal pozlar verebilsinler. Bu sayede biz de harika albümleri rahatlıkla hazırlayabiliyoruz.

Renk tonları, tarzı, konsepti ve her detayı ile sizi yansıtan düğün fotoğraflarınız olsun istiyorsanız İsmail Çamlı Production olarak yanınızdayız. Gebze fotoğraf stüdyoları arasında bizi tercih ediyorsanız yandaki formu doldurarak bize hemen ulaşın ve bir an önce planlamaya başlayalım.

İletişim

 • Adres:

  Sultan Orhan, Hürriyet Cd. No:28 D:E, 41400 Gebze/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.