İnci Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

İnci Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İnci Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

İnci Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin talepleri doğrultusunda her türlü mekânda çekim yapabiliyorum.

İnci Photography Hakkında

Akıp giden zamanın içerisinde asla unutmak istemeyeceğimiz özel anlar yaşarız. Aile olma yolunda ilk adımı attığınız söz ve nişan töreniniz ile düğününüz de bu özel anlardan sadece bazıları. Bir daha tekrarı mümkün olmayan düğünüzü ölümsüzleştirmek, bir ömür boyu sizinle beraber yaşamasını istediğinizi biliyorum. İleride çocuklarınıza hatta torunlarınıza bu özel günü görseller eşliğinde anlatmak, eminim ki sizin için çok özel olacaktır. Ben de İnci Photography marka ismim ile unutulmaması gereken her özel gününüzde yanınızda yer alıyorum. Hayatınızın en mutlu gününü sizin için karelere taşıyor ve bu özel günün bir ömür boyu sizinle yaşamasını sağlıyorum.

Artık çiftler stüdyo çekimlerini pek tercih etmemekle birlikte tercihlerini doğal manzaraların fon olarak arkalarında uzanacağı dış mekânlardan yana kullanıyorlar. Ben de çalışmalarımı daha çok dış çekimler üzerinde yoğunlaştırarak çiftlerin taleplerine yanıt vermeye çalışıyorum. Çalışmalarımızı İstanbul ve Kocaeli illerinde gerçekleştirebiliyoruz. Tabi farklı bir yer talebiniz olursa orada da size seve seve eşlik edebiliyorum.

Düğün fotoğrafçılığında en önemli konu nedir diye soracak olursanız çift ile iyi bir uyum yakalayabilmek diyebilirim. Birlikte yakaladığımız uyum sayesinde çekimler süresince siz kendinizi rahat hissediyorsunuz ve bunun sonucu olarak da ortaya tamamen doğal kareleriniz çıkıyor.

Gerçekleştirdiğimiz çekimlerin uzun ömürlü bir şekilde muhafaza edilebilmesi de oldukça önem arz eden bir konu. Bunun için size kaliteli malzemeler ile hazırlanan albüm seçenekleri sunuyorum. Dilerseniz modern dilerseniz de vintage düğün albümleri arasından zevkinize en uygun olan albümü seçebiliyorsunuz. Bu şekilde
düğün fotoğraflarınızı güzel ve zevkli bir albüm içerisinde saklama şansı buluyorsunuz.

Düğün çekimleriniz için benimle iletişime geçerek çekim türleri ve detayları için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bunun için sayfada yer alan formu doldurmanız yeterli olacak. Ayrıca “Ücretsiz teklif al!” butonuna da tıklayarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.