Hilal Dizman Fotoğraf

  • İzmit, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Hilal Dizman Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Hilal Dizman Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Hilal Dizman Fotoğraf Sık Sorulan Sorular

Hilal Dizman Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hilal Dizman Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Hilal Dizman Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hilal Dizman Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, trashday, düğün hikayesi / klibi, stüdyo / plato çekimi".


Hilal Dizman Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hilal Dizman Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Hilal Dizman Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hilal Dizman Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.


Hilal Dizman Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hilal Dizman Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.


Hilal Dizman Fotoğraf hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Çiftlerin arzusuna göre çekim sırasında konsepte uygun aksesuarları kullanabiliyoruz. Bununla beraber çiftlere zamandan kazandıracak olan anlaşmalı makyöz hizmeti de isteğe bağlı olarak sunulabiliyor. Hilal Dizman Fotoğraf’ın sunduğu ek hizmetler arasında şehir dışında fotoğraf çekimi imkanı da yer alıyor. Böylece Kocaeli dışındaki çiftler de Hilal Dizman Fotoğraf’tan profesyonel çekim hizmeti alabiliyor."

Tüm Sorular

Hilal Dizman Fotoğraf Hakkında

Hilal Dizman Fotoğraf 2018 yılından beri hizmet veriyor. Hayat boyu keyifle hatırlayacağınız bir çekim deneyimi sunabilecek ve kaliteli albümleriyle öne çıkan bir Kocaeli düğün fotoğrafçısı arıyorsanız size Hilal Dizman Fotoğraf’ı önerebiliriz. Her sezon bir öncekinden daha ileriye giden firma genellikle plato çekimleriyle öne çıkıyor. Farklı konseptlerde çekim yapabilen, eğitimli bir fotoğrafçıyla çalışmak için Hilal Dizman Fotoğraf’ı tercih edebilirsiniz.

Deneyim

Hilal Dizman grafik tasarım ve fotoğrafçılık alanlarında eğitim aldı. Öncesinde grafik tasarım alanında da hizmet veren firma zevkli fotoğraf çekimleriyle çiftlerin en mutlu günlerini ölümsüzleştiriyor. Eğlenceli, doğal ve samimi çekim seanslarıyla çiftlerin beğenisini kazanan Hilal Dizman deneyimli ve profesyonel bir ekiple çalışıyor. Ömürlük düğün fotoğrafı albümlerine imza atan firma çiftlere unutulmaz anılar sunuyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

İzmit düğün fotoğrafçısı Hilal Dizman Fotoğraf dış çekimleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Hafta sonu yapılan çekimler genellikle platoda olurken hafta içi çekimleri doğallığıyla öne çıkan dış mekanlarda gerçekleşiyor. Düğün günü yapılan plato çekimleri ortalama 2 saat sürerken klipli çekimler 3,5 saate kadar çıkabiliyor. Düğün günü haricinde yapılan çekimlerde isteğe göre tüm gün birlikte olunabiliyor.

Hilal Dizman Fotoğraf’ta gün içinde dış çekimlerde 1500 kare, plato çekimlerindeyse ortalama 500 kare çekiliyor. Firmanın Kocaeli içinde çalıştığı doğal dekorlu 2 ayrı plato mevcut. Dış çekimlerde genelde parklar ve mesire alanları tercih ediliyor. Daha modern bir arka plan isterseniz çekim mekanı olarak kongre merkezi tercih edilebiliyor. Çekim mekanı ve konsept çiftlerin talebine göre belirleniyor.

Ekipman

Hilal Dizman Fotoğraf kaliteli ve profesyonel düğün fotoğrafı çekimleri için Canon Mark4 ve Canon Ar6 modellerindeki fotoğraf makinelerinden yardım alıyor. Bunun yanında yardımcı ekipmanlarla çekim destekleniyor. Bu ekipmanlar arasında gimbal, yardımcı ışıklandırma ve drone bulunuyor. HD çekim yapabilen Hilal Dizman Fotoğraf teknolojik imkanlarıyla yüksek çözünürlükte tam gün düğün hikayesi çekebiliyor.

Baskı Hizmetleri

Firma Kocaeli düğün fotoğrafı hizmeti kapsamında çiftlerin düğünlerini ömür boyu hatırlamaları için 1 adet büyük boy fotoğraf albümü basıyor. Buna ek olarak 2 adet aile albümü de basılabiliyor. Çiftlerin talebine bağlı olarak kanvas tablo basımı da yapılabiliyor. Baskı konusunda Türkiye’nin önde gelen isimleriyle çalışan firma dayanıklı albümleriyle adından söz ettiriyor.

Ek Hizmetler

Çiftlerin arzusuna göre çekim sırasında konsepte uygun aksesuarları kullanabiliyoruz. Bununla beraber çiftlere zamandan kazandıracak olan anlaşmalı makyöz hizmeti de isteğe bağlı olarak sunulabiliyor. Hilal Dizman Fotoğraf’ın sunduğu ek hizmetler arasında şehir dışında fotoğraf çekimi imkanı da yer alıyor. Böylece Kocaeli dışındaki çiftler de Hilal Dizman Fotoğraf’tan profesyonel çekim hizmeti alabiliyor.

Kullandığı farklı ve özgün renk tonlarıyla ön plana çıkan Hilal Dizman Fotoğraf ödeme esnasında önce bir miktar kapora alıyor. Çiftlerin ücretin tamamını çekim günü ödeme imkanı bulunuyor. Ayrıca taksit ve kredi kartı olanakları da sunuluyor. Erken rezervasyon yapmak ve erken rezervasyona özel fırsatlardan yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Yan tarafta verilen ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ formunu doldurarak da bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.