Gülistan İlhan

E-posta Gönder

0850 532 3036

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

İzmit, Kocaeli

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün klibi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? tarihi mekanlar, ağaçlı yerler, kumsal.

Hakkında

Merhaba, bendeniz Gülistan İlhan. Kendimi bildim bileli görsel sanatlara hep ilgi duydum ve bunlar arasından fotoğrafçılığa yatkın olduğumu fark ederek eğitimimi de bu yönde almak istedim. Kocaeli Üniversitesi’nden Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü’nü bitirerek 2004 yılında mezun oldum. O günden beri de eğitimli bir profesyonel olarak fotoğrafçılık yapıyorum. Çekmekten en çok keyif aldığım ve kendimi uzmanlaştırmak istediğim 2 alan var ve bunlardan biri düğün fotoğrafçılığı, diğeri ise doğum fotoğrafçılığı. İnsanların hayatlarındaki en önemli ve özel sayılabilecek bu günlerde yanlarında olmaktan ve ânlarını ölümsüzleştirmekten büyük mutluluk duyuyorum.

Kocaeli düğün fotoğrafçıları arasında yerimi aldığım günden beri sayısız çiftle tanıştım ve heyecanlarına ortak oldum. Çekimlerim hep eğlence dolu, bol kahkahalı ve son derece rahat geçtiği için çiftlerimden hep çok iyi geri dönüşler aldım. Bu sayede kendimi kanıtlamam ve methimi duyurmam çok uzun sürmedi. Çiftlerle çekim yaparken birbirlerine olan aşklarını, sevgilerini, heyecanlı bakış ve gülüşlerini kadrajıma alıp en doğal hallerini yakalamak benim için de çok keyifli.

Dış çekimler yapan bir fotoğrafçı olarak başta Kocaeli olmak üzere pek çok lokasyona ve ile gidebiliyorum. Doğal bir güzelliğe sahip tarihi mekânlar, kumsallar, ormanlar ve ekili tarlalar gibi yerleri bolca kullanıyorum. Fakat çiftimin özel bir isteği olursa elbette ki bu isteği de kabul ediyorum.

Eğer fotoğraf çekimi yaptırmak istediğiniz tarihi belirlendiyse ve o günü bir başka çifte kaptırmak istemiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin. Özellikle yoğun sezonlarda birkaç ay öncesinde bizimle iletişime geçerseniz çekiminizi severek yaparız. İzmit fotoğrafçıları arasında Gülistan İlhan farkını anlamak isterseniz gelin birlikte çalışalım ve yıllarca bakmaktan sıkılmayacağınız fotoğraflar çekelim. Paketlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için sayfa üzerinde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

İletişim

Gülistan İlhan Düğün Fotoğrafçılıgı

 • Telefon: 0850 532 3036

 • Adres: kocaeli


3 yorum


B&H

Banu & Harun

Düğün Tarihi: 03.11.2018

en iyi kareleri yakalayana kadar çalışan çabalayan harika bir fotoğrafçı. harika bir albüme kavuştuk kesinlikle tavsiye ederim.

H&O

Hande & Osman

Düğün Tarihi: 09.10.2018

işini profesyenel olarak yapan, çekim ekipmanı, albüm kalitesiyle Kocaelinin en iyi fotoğrafçısı.iyi ki yollarımız kesişti, çok keyifli bir çekim yaptık Gülistan hanımla. işlerinde nice yıllar dilerim.

Şe

Şevval

Düğün Tarihi: 22.08.2015

Çekimler istediğimiz gibi oldu. Dış çekim 1 mekanda gerçekleşti, albümümüzü aldık ve resimler hd kalitesi ile gerçekleştirildi. çalışanlar oldukça profosyoneldi ve çekimler esnasında oldukça eğlendik güzel bir deneyimdi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!