Fotosentez

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Fotosentez Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fotosentez Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Fotosentez Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Fotosentez Hakkında

İzmit’te hizmet verdiğimiz Fotosentez Fotoğrafçılık’ta düğün hikayesi, save the date, dış çekim ve düğün klibi gibi özel anlarınızı ölümsüzleştirecek çalışmalarımızla size eşlik ediyoruz. Murat Yakar öncülüğünde kurulan markamızla bugüne kadar çok sayıda çiftin düğün çekimlerine eşlik ederek mutluluklarına ortak olmuş bir ekibiz. Sizin de yaşamanızın en güzel anlarınızda yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte fotoğrafçılık sektöründe uzun zamandır başarıyla faaliyet gösteriyoruz. Güler yüzlü yaklaşımımızla size keyifli bir çekim süreci yaşatıyoruz. Önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olduğu için istekleriniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz.

Dış mekan çekimleri yaptığımız çalışmalarımızdan örneklerle size hizmetlerimizden bahsediyoruz. Çekimden önce sizinle bir araya geldiğimizde ise nasıl bir çekim istediğiniz konusunda ayrıntılı konuşarak çekim planınızı yapıyoruz. Çekiminizin hangi gün, saat kaçta ve nerede olacağı gibi konuları tüm detaylarıyla inceleyerek netleştiriyoruz.

İstediğiniz tüm mekanlarda çekimlerinizi rahatlıkla yapıyoruz. Deniz kenarı, parklar, bahçeler, doğanın güzelliğiyle göz kamaştırdığı alanlar, tarihi mekanlar ve şık tasarımlı gösterişli yerlerde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Gerekli izinleri sizin yerinize alarak ortamı önceden ayarlıyoruz. Dilerseniz şehir dışında da çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Kaliteli ve son teknoloji ekipmanlar kullanarak görüntü kalitesinin üst seviyede olduğu bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Çekimler sırasında sizi farklı açılardan çekerek estetik görüntüler elde ediyoruz. Poz ve duruş gibi konularda sizi özgür bırakıyor, içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Çekiminize ayırdığımız süre sona erdiğinde ise görüntülerinizi bilgisayar ortamında düzenleyerek istediğiniz hizmet içeriğine uygun olacak şekilde ayarlamalar yapıyoruz. Tüm hazırlıkları istenilen şekilde tamamlayarak en kısa sürede çalışmalarımızı size teslim ediyoruz.

Siz de Kocaeli düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Fotosentez isimli stüdyomuzun şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.