• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Özgür Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Foto Özgür Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Özgür Sıkça Sorulan Sorular

Foto Özgür düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Özgür düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Foto Özgür ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Özgür ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Özgür şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Özgür şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Özgür düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Özgür düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Özgür hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Özgür aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Özgür Hakkında

Mutluluğunuzu Foto Özgür kalitesiyle ölümsüzleştirmek ister misiniz? Sunduğumuz ayrıcalıklı fırsatlar, kaliteli çalışmalarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla Foto Özgür Gebze’de sizinle tanışmayı bekliyoruz. Tecrübelerimizle yol göstereceğimiz çekim yolculuğumuzda aşkınızı yansıtan albümünüzü oluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe başarıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaliteli ekipman kullanımlarımızla göz kamaştırıcı görünmenizi sağladığımız fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz. Düğün, kına gecesi ve nişan gibi tüm özel günlerinizde size eşlik ediyoruz. Üstelik sadece bulunduğumuz ilde hizmet vermekle kalmıyor isteğinize bağlı olarak şehir dışında da size yardımcı oluyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek dış çekiminize dair planlamalar yapıyoruz. Çekiminin hangi mekanda olmasını istediğinizi, müsait olma durumunuzu, saati ve tarihi netleştiriyoruz. Yaptığımız çekim konseptlerinden de bahsederek tarzınıza uygun bir çekim planı oluşturuyoruz. Deniz kenarı, doğanın ön plana çıktığı mekanlar, parklar, bahçeler ve şık tasarımlı evler en çok tercih ettiğimiz mekanların başında geliyor. Siz hangi mekanı tercih ederseniz çekimlerinizin orada yapıyoruz.

Çekimler sırasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve rahat olmanızı istiyoruz. Tecrübelerimizle size yol gösteriyor, poz ve duruş gibi konularda doğru estetik görüntüyü yakalamaya çalışıyoruz. Yakın plan, ayrıntı çekim ve geniş açı pozlamalarla elimizde çok sayıda karenin olmasını sağlıyoruz. Çekimlerde keyifli vakit geçirmenizi ve rahat olmanızı istiyoruz. Çekim bittiğinde ise elde ettiğimiz görüntüleri bilgisayar ortamında düzenleyerek albümünüzü oluşturuyoruz. Tüm hazırlıkları eksiksiz bir biçimde tamamladığımızda ise size ait elimizdeki tüm görüntüleri de düzenlenmiş fotoğraflarınızla birlikte teslim ediyoruz.

Siz de Gebze düğün fotoğrafçısı Foto Özgür’ün şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir, bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Yavuz Selim Mahallesi Ankara Caddesi No:104/C 41400 Gebze/Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.