EÇ Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

EÇ Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

EÇ Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

EÇ Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin talepleri doğrultusunda her türlü mekânda çekim yapabiliyorum.

EÇ Photography Hakkında

Mutlu birlikteliğinizi bir adım öne taşıyacak nikâh töreniniz için yoğun ve heyecanlı bir süreç içerisine girdiğiniz ama hâlâ düğün fotoğrafçınıza karar veremediniz mi? Öyle ise EÇ Photography olarak size tüm özel anlarınızda eşlik etmekten büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Ben Emir Çelik, profesyonel kimliğim ile icra ettiğim fotoğrafçılık sanatını en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyor ve tüm özel günlerinizi unutulmaz birer hatıraya dönüştürecek çekimler için sizlere hizmet veriyorum.

Tüm özel gün fotoğraf ve video çekimleri için bizim ile iletişime geçebilir, size özel sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İsterseniz bizimle sadece fotoğraf çekimleriniz için çalışabileceğiniz gibi düğün süreciniz boyunca tüm davetlerde gerçekleştireceğimiz video çekimleri için de bizimle çalışabilirsiniz.

Gelin ve damat albüm paketleri için çok fazla seçeneği bizde bir arada bulabileceksiniz. 7 farklı paket seçeneği sunuyor ve bunun haricinde daha özel içerikli çekim paketleri de sunabiliyoruz. Örneğin: düğün hikâye albümünüz için özel bir paketimiz mevcut. Kuaför hazırlık aşamaları, gelin alma ve dış çekimin yer aldığı bu paketimizi de tercih edebiliyorsunuz. Her bütçeye hitap eden paketlerimiz arasından siz de kendiniz için en uygun olan paketi seçebilirsiniz.

Gelin damat albümlerinin en önemli çekimi tabi ki dış çekimler olmakta. Bunun için de hayal ettiğiniz dış çekimlerini Kocaeli’nin istediğiniz herhangi bir noktasında gerçekleştirebileceğimizi söylemeden geçmeyelim.

Gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerinizi özel gelin damat albüm tasarımlarımız ile sunuyoruz. Ahşap, kadife dokulu ve modern seçenekler gibi pek çok albüm seçeneğimiz arasından zevkinize en uygun olanını seçebiliyorsunuz.

Eğer siz de Kocaeli’de beraber çalışabileceğiniz düğün fotoğrafçınız için tercihinizi bizden yana kullanmak isterseniz yapmanız gereken oldukça basit: hemen sayfa üzerindeki form aracılığı bize ulaşabilir ve fiyat teklifleri için bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.