Crystal Wedding Düğün Fotoğrafçısı

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

İzmit, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Diamond Ajans
40 4 9

İzmit

Diamond Ajans

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Mustafa İnan Wedding
18 1

İzmit

Mustafa İnan Wedding

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Liya Fotoğrafçılık
50 5

Derince

Liya Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

“Sizin aşkınızın hikayesi nerede başlamalı?” Crystal Wedding ailesi olarak çekimlere başlamadan önce isteklerinizi öğrenmeyi hedefliyoruz. Çünkü hayallerinizi süsleyen anları benzersiz kılmak ve her detayı kusursuz bir şekilde ölümsüzleştirmek için uzun yıllardır çalışıyoruz. Her karede mutluluk, aşk ve sevginizi görmek için deklanşöre basıyoruz. Dedik ya, uzun yıllardır bunun için eğitim alıyor, kendimizi durmaksızın geliştiriyoruz… En iyisini hak eden kıymetli çiftlerimizin güzelliğini ortaya çıkardığımız özel konsept çekimler tasarlamak için hiç vakit kaybetmeden hazırlıklara da başlıyoruz.

Kocaeli düğün fotoğrafçısı olarak faaliyet gösteriyor olsak da dış çekimler için farklı illere gidiyoruz. Kapadokya, Sakarya ve Türkiye’nin doğal güzellikleriyle bilenen adreslerinde olmayı tercih edebilirsiniz. Her mevsim farklı bir adreste olmak ve düğün öncesi başladığımız çekimleri düğün sonrası tamamlamak da imkanlarınız arasında yer alıyor. Unutmayın bizim objektiflerimizde istediğiniz her şey mümkün! Ayrıca çekim mekanınızı belirlediğimizde; konsept, ekipman hazırlığı ve ışığınızı ortaya çıkaracak doğal tekniklerin pratiklerini yapmak da bizim ustalığımıza güvenebilirsiniz. Özel çekim platoları, çiçek bahçeleri, deniz ve göl kenarında çalışmalar yaparak canlı renklerle güzelliğiniz ortaya çıkarmak için doğal ışık efektleri tercih ediyoruz. Gülen güzel gözlerinizde aşkı belgeliyor, uzun yıllar saklayacağınız anıları fark yaratan bir kalitede teslim etmek için stüdyomuzda albüm hazırlıklarını da üstleniyoruz.

Gelin, save the date, konsept çekimler, düğün hikayesi, sosyal medya klipleri ve trash day çalışmalarının tümünü size özel bir hale getirelim. Drone ve son teknoloji ekipmanlarla her açıdan aşkınızın zarafetini kayıt altına alalım. Şimdi, Crystal Wedding Düğün Fotoğrafçısı ekibi olarak sizden tek bir isteğimiz var! Özgürce poz vermek, eğlenmek ve hayatınızın en güzel anlarının tadını çıkarmak için hazır olun…

Siz de Crystal Wedding iletişim formunu doldurarak İzmit düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih edebilirsiniz. Acele edin, en güzel çekimleri tasarlamak için zamana ihtiyacımız var.

İletişim

Emirhan Kovar

 • Adres: MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!