3 İki 1 Production

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün hikayesi

Çekim Türleri

Gebze, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Mustafa İnan Wedding
18 1

İzmit

Mustafa İnan Wedding

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Ayça Cankurt Fotoğrafçılık
47 5 11

İzmit

Ayça Cankurt Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Konsept çekim
Diamond Ajans
40 4 9

İzmit

Diamond Ajans

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Fotoğraf sanatçılarımız ve teknik ekibimizle hayalini kurduğunuz her güzel anı ölümsüzleştirmek için çalışıyoruz. 3 İki 1 Production ailesi olarak çiftlerimizin özel günlerinde düzenlediğimiz çekimlerde kaliteden ve kusursuzluk ilkesinden ödün vermiyoruz. Tüm uzmanlığımız ve yılların getirdiği bilgi birikimi ile en güzel başlangıcınızın anılarını belgelemeye hazırlanıyoruz.

Hazırlık aşamasını merak ediyor olmalısınız! Kocaeli düğün fotoğrafçıları arasında yerini alan 3 İki 1 Production ayrıcalıklarını ilk görüşmeden itibaren hissetmenizi sağlıyoruz. Bunun için hiç vakit kaybetmeden ilk görüşmeyi düzenliyor ve çekim türleri hakkında sohbete başlıyoruz. Bu sayede hem detaylı bilgi almanıza hem de isteklerinize uygun çekimleri seçmenize imkan tanıyoruz. Her detay üzerinde konuşuyor, çekim anlarında en küçük bir olumsuzlukla karşılaşmamanız için çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Konsept hazırlıkları konusunda da yardımcınız ve yol göstericiniz olan profesyonel ekibimizle ekipman seçimini mekan göre yapmaya özen gösteriyoruz. Son teknoloji alt yapıyla doğru çekim tekniklerini birleştiriyor, bu konuda kendimize oldukça güveniyoruz. Çünkü uzun yıllar sektörde yer almamızı sağlayan deneyim ve eğitimler sayesinde her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Düşünsenize, gün doğarken başladığımız dış çekimleri gün batımında tamamlayabilir, Türkiye’nin pek çok yerinde doğal güzelliklerle zarafetinizi ortaya çıkarabiliriz…

Çekim süreci ve evlilik seremonisi tamamlandığında kendinize bir de bizim objektiflerimizden bakmalısınız. Kusursuz güzelliğiniz ve aşkınızla fotoğraf karelerine yansıyan en özel duygularınız yıllar geçse de yüzünüzü güldüren bir arşiv haline geliyor. Albümler, dijital baskı fotoğraf kareleri ve posterler kadar önemli bir hatıra da düğün videolarınız oluyor. Montajlı sinematik kurgularla aşkınızın hikayesi ve sosyal medya klipleri de dijital ortamda teslim ediliyor.

Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz, detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için 3 İki 1 Production iletişim formunu doldurmalısınız. Kocaeli dış mekan çekimleri için tercihiniz olan ekibimizle Gebze ve çevre ilçelerde gizli kalmış doğal güzellikleri birlikte keşfetmek için heyecanla sizi bekliyoruz.

İletişim

Taner Karakaş

 • Adres: Merkez / Kocaeli

3 İki 1 Production Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!