Stüdyo Bella

E-posta Gönder

  • Melikgazi, Kayseri.

Stüdyo Bella Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Stüdyo Bella Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Stüdyo Bella Sık Sorulan Sorular

Stüdyo Bella düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Bella düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Stüdyo Bella hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Bella aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, stüdyo / plato çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi".


Stüdyo Bella düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Bella düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Stüdyo Bella ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"plato ve kapadokya bölgesi sıcak hava balonları ve gün batımı "


Stüdyo Bella şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Bella şehir dışında hizmet veriyor.


Stüdyo Bella ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Bella ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.


Stüdyo Bella hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Stüdyo Bella çatısı altında düğün ve davet fotoğrafçılığına dair her türlü imkanı sağlıyoruz. Bu sayede tüm ihtiyaçlarınızı tek bir kalemde karşılayabiliyoruz. Size sunduğumuz ek hizmetlerden bazıları şu şekilde: ●HD çekim ●Aksesuar kullanımı ●Konsept çekim ●Kıyafet ve çekim elbisesi temini ●VIP araçla ulaşım ●Söz ve nişan çekimi (ortalama 2 saat sürmekle birlikte çiftlerimizin isteğine bağlı kalınıyor)"

Tüm Sorular

Stüdyo Bella Hakkında

Stüdyo Bella Düğün Fotoğrafçısı Kayseri Melikgazi’de hizmetlerini sizinle buluşturuyor. Firmamız 2 senedir faaliyet gösteriyor. Hizmetimizin kalitesi ve müşterilerimizle kurduğumuz iletişimin samimiyeti sayesinde adımızı duyuruyoruz. Kamera karşısına geçen düğün çiftlerimiz için rahatlamanın ne kadar büyük önem arz ettiğinin bilincindeyiz. Bu yüzden misafirlerimize arkadaş gibi yaklaşıyor, evlerindeki kadar sıcak ve konforlu bir ortam sunuyoruz.

Deneyim

Stüdyo Bella markası, 3 kişilik bir ekibin çalışmalarıyla faaliyet gösteriyor. Her birimiz sektörde ortalama 5 yıl deneyim sahibiyiz. Bu sayede gelin ve damatlarımızın ihtiyaçlarını çok iyi anlıyor, çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Genç, enerjik ve araştırmacı bir kadroyuz. Düğün çekimi sektöründeki en yeni ve en popüler trendler her zaman ilk bizden soruluyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Kayseri düğün fotoğrafçıları arasında her zaman çiftlerimizin isteklerini en ön plana almamızla biliniyoruz. Evlilik sürecindeki çiftlerin en çok rağbet gösterdiği çekim türlerinden olan dış çekimler için Kayseri içinde pek çok lokasyona gidebiliyoruz. Çekimlerimiz çoğunlukla fotoğraf platolarında gerçekleşiyor. Böylece şık prop’larla eşsiz kareler yakalabiliyoruz. Ayrıca Kayseri dışına çıkarak Kapadokya’da da çekim yapabiliyoruz.

Düğün hikayesi ve belgeseli, Trash Day ve Save the Date çekimi gibi pek çok farklı kategoride hizmet verebiliyoruz. Dış çekimlerimizin süresi genelde 2 ila 5 saat. Çiftlerimizin isteğine göre bu süreyi uzatmamız da mümkün. Çekimler bittiğinde elimizde ortalama 500 poz oluyor. Bu pozlar arasından içinize en çok sinenleri dilediğiniz gibi seçebiliyorsunuz.

Ekipman

Gelin ve damatlarımıza en kaliteli ve kapsamlı hizmeti verebilmek için her zaman sektördeki en ileri teknolojileri takip ediyoruz. Biricik tutkumuz olan fotoğrafçılık için en kaliteli ekipmanı kullanmak en önemli önceliğimiz haline geliyor. Bu doğrultuda aşağıdaki araçları elimizde bulunduruyoruz.

●Sony A6500 Fotoğraf Makinesi
●Canon 5D Mark III 50 mm
●DJI Mini Drone
●DJI Osmo Drone
●Gimbal (düğün hikayeleri için)

Baskı Hizmetleri

Stüdyo Bella ile birlikte çalışan çiftlerimize geniş bir yelpazede baskı hizmetleri veriyoruz. Fotoğraflarını bir albüm halinde almak isteyen çiftlerimiz için genellikle mesh baskı çalışıyoruz. Kanvas ve deri baskı gibi farklı baskı çeşitlerini de çiftlerimizin beğenisine sunuyoruz. Bunun yanında en sevdiğiniz fotoğraflarınızı seçebilir ve bizden çıktı halinde size teslim etmemizi de isteyebilirsiniz.

Ek Hizmetler

Stüdyo Bella çatısı altında düğün ve davet fotoğrafçılığına dair her türlü imkanı sağlıyoruz. Bu sayede tüm ihtiyaçlarınızı tek bir kalemde karşılayabiliyoruz. Size sunduğumuz ek hizmetlerden bazıları şu şekilde:

●HD çekim
●Aksesuar kullanımı
●Konsept çekim
●Kıyafet ve çekim elbisesi temini
●VIP araçla ulaşım
●Söz ve nişan çekimi (ortalama 2 saat sürmekle birlikte çiftlerimizin isteğine bağlı kalınıyor)

Gülümseyin ki kadraj hikayenizi yazsın! Stüdyo Bella’da yaptığımız şey, mutlu anlarınızı baktıkça gülümseyeceğiniz anılara çevirmek. Sanatımız sizsiniz ve biz sizinle birlikte çalışmaktan onur duyuyoruz. Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi ya da yandaki formumuzu kullanabilir, Kayseri düğün fotoğrafçısı fiyatlarımızı ve diğer merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ödeme kolaylıkları sağlıyor ve erken rezervasyonlara özel avantajlar sunuyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.