Düğün Fotoğrafçıları Kayseri

Mehmet Sarı Wedding

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Mehmet Sarı Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Mehmet Sarı Wedding Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Mehmet Sarı Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Mehmet Sarı Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mehmet Sarı Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Mehmet Sarı Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mehmet Sarı Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Mehmet Sarı Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mehmet Sarı Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Mehmet Sarı Wedding ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Bazen tatlı bir güneş ışığının vurduğu bir gün batımında bazen Kapadokya'da balonların nefes kesen görüntüleri altında kim bilir belki Paris'te :) Belki denizin ortasında bi teknenin içinde bir traktörün arkasında ya da sır dolu bir kilisede ve insan eli değmiş her yerde çekim yapıyoruz ve yapacağımıza inanıyoruz. Çünkü sizi size anlatırken duygularınıza tercüman olurken size uygun olabilecek en güzel mekanı seçme çabasındayız her mekanın duygusu farklıdır tıpkı insanlar gibi mühim olan mekanı ruhunuz ile mekanı bağdaştırmak işte bu yüzdendir sınırımızın olmayışı :)"

Mehmet Sarı Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Mehmet Sarı Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Mehmet Sarı Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Mehmet Sarı Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Mehmet Sarı Wedding Hakkında

Fotoğrafçılık bizim için bir meslek değil, bir tutku. Siz değerli çiftlerimizin birbirine olan aşkını fotoğraf karelerine yansıtmak, bize büyük mutluluk veriyor. Fotoğraflarda, yapaylıktan uzak durarak, doğal kareleri yakalamayı tercih ediyoruz. Birbirinize olan aşk dolu bakışlarınızı, tatlı tebessümlerinizi ve sıcak dokunuşlarınızı fotoğraflamayı, yapay pozlara tercih ediyoruz. Bunun için de Kayseri düğün fotoğrafçıları arasında, adımızdan söz ettirmeyi başarıyoruz. En özel gününüzü, işini çok iyi yapan bir fotoğrafçıya emanet etmek isterseniz, doğru adrestesiniz!

Fotoğraflarınızı çekmeden önce, sizinle biraz sohbet ediyoruz ve hayalinizdeki çekim türünü öğreniyoruz. Stüdyo veya dış çekim fark etmeksizin her türde, size en iyi hizmeti vereceğimize eminiz. Bazen tatlı bir güneş ışığının vurduğu bir gün batımında, bazen Kapadokya'da balonların nefes kesen görüntüleri altında, kim bilir belki de Paris'te siz değerli çiftlerimizin fotoğraflarını çekebiliriz! Duygularınıza tercüman olurken, size uygun olabilecek en güzel mekanı seçme çabasındayız! Bunun için de mekana birlikte karar veriyoruz. Fotoğraf çekiminin her aşamasında, sizin fikirlerinizi alıyoruz. Çünkü, hayatınızda belki bir ke yaşayacağınız bu deneyimin, eşsiz güzellikte olmasını istiyoruz.

Fotoğraflarınızın yanında size bir de video imkanı sunuyoruz. Siz düğününüzde doyasıya eğlenirken olup biten her şeyi kayda alıyoruz. Sonrasında, o günü tekrar yaşamak ve tüm ayrıntıları yakalamak istediğinizde, seyretme olanağınız bulunuyor.

Fotoğraf ve videolarınızı, profesyonel bir ekip ve ekipmanlarla çekiyoruz. Bu sayede, ömür boyu saklayabileceğiniz kalitede belgelere sahip oluyorsunuz. Çekimleriniz sonrasında fotoğraf ve videolarınızı; dilerseniz dijital baskı ve albüm, dilerseniz de USB bellek ile teslim edebiliyoruz.

Siz değerli çiftlerimiz için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve düğün fotoğraflarınızı bizim yetenekli ellerimize bırakmak isterseniz, düğün fotoğrafları fiyat ve detaylar hakkında bilgi edinmek için, sayfanın en başında yer alan iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

  • Adres:

    Yenidoğan Mah. Tepeköy Sok. No:8 Kocasinan/Kayseri

  • Haritadaki Konumu

    Mehmet Sarı Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.