Mehmet Sarı Wedding

E-posta Gönder

Mehmet Sarı Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Mehmet Sarı Wedding Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Mehmet Sarı Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Bazen tatlı bir güneş ışığının vurduğu bir gün batımında bazen Kapadokya'da balonların nefes kesen görüntüleri altında kim bilir belki Paris'te :) Belki denizin ortasında bi teknenin içinde bir traktörün arkasında ya da sır dolu bir kilisede ve insan eli değmiş her yerde çekim yapıyoruz ve yapacağımıza inanıyoruz. Çünkü sizi size anlatırken duygularınıza tercüman olurken size uygun olabilecek en güzel mekanı seçme çabasındayız her mekanın duygusu farklıdır tıpkı insanlar gibi mühim olan mekanı ruhunuz ile mekanı bağdaştırmak işte bu yüzdendir sınırımızın olmayışı :)

Mehmet Sarı Wedding Hakkında

Fotoğrafçılık bizim için bir meslek değil, bir tutku. Siz değerli çiftlerimizin birbirine olan aşkını fotoğraf karelerine yansıtmak, bize büyük mutluluk veriyor. Fotoğraflarda, yapaylıktan uzak durarak, doğal kareleri yakalamayı tercih ediyoruz. Birbirinize olan aşk dolu bakışlarınızı, tatlı tebessümlerinizi ve sıcak dokunuşlarınızı fotoğraflamayı, yapay pozlara tercih ediyoruz. Bunun için de Kayseri düğün fotoğrafçıları arasında, adımızdan söz ettirmeyi başarıyoruz. En özel gününüzü, işini çok iyi yapan bir fotoğrafçıya emanet etmek isterseniz, doğru adrestesiniz!

Fotoğraflarınızı çekmeden önce, sizinle biraz sohbet ediyoruz ve hayalinizdeki çekim türünü öğreniyoruz. Stüdyo veya dış çekim fark etmeksizin her türde, size en iyi hizmeti vereceğimize eminiz. Bazen tatlı bir güneş ışığının vurduğu bir gün batımında, bazen Kapadokya'da balonların nefes kesen görüntüleri altında, kim bilir belki de Paris'te siz değerli çiftlerimizin fotoğraflarını çekebiliriz! Duygularınıza tercüman olurken, size uygun olabilecek en güzel mekanı seçme çabasındayız! Bunun için de mekana birlikte karar veriyoruz. Fotoğraf çekiminin her aşamasında, sizin fikirlerinizi alıyoruz. Çünkü, hayatınızda belki bir ke yaşayacağınız bu deneyimin, eşsiz güzellikte olmasını istiyoruz.

Fotoğraflarınızın yanında size bir de video imkanı sunuyoruz. Siz düğününüzde doyasıya eğlenirken olup biten her şeyi kayda alıyoruz. Sonrasında, o günü tekrar yaşamak ve tüm ayrıntıları yakalamak istediğinizde, seyretme olanağınız bulunuyor.

Fotoğraf ve videolarınızı, profesyonel bir ekip ve ekipmanlarla çekiyoruz. Bu sayede, ömür boyu saklayabileceğiniz kalitede belgelere sahip oluyorsunuz. Çekimleriniz sonrasında fotoğraf ve videolarınızı; dilerseniz dijital baskı ve albüm, dilerseniz de USB bellek ile teslim edebiliyoruz.

Siz değerli çiftlerimiz için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve düğün fotoğraflarınızı bizim yetenekli ellerimize bırakmak isterseniz, düğün fotoğrafları fiyat ve detaylar hakkında bilgi edinmek için, sayfanın en başında yer alan iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz!

İletişim Bilgileri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.