Liya Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

1 yorum
Liya Fotoğrafçılık

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Merkez, Eskişehir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerimizin İsteği Doğrultusunda Her Türlü Mekanlara Giderek Yada Bizlerin Fikirlerini Alıp Ona Göre Keyifli Zamanlar Geçirerek Çekim Yapmaktayız

Önerilen Firmalar

Nafiz Kalyoncu Fotoğraf Stüdyoları
19 3

Odunpazarı

Nafiz Kalyoncu Fotoğraf Stüdyoları

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Jungle Photography
96 4 10

Merkez

Jungle Photography

1.000-1.500 TL
Düğün hikayesi
Vanilya Photo
50 16

Tepebaşı

Vanilya Photo

1.000-1.500 TL
Trashday

Hakkında

Düğününüze dair tüm hazırlıklarınız tamamlandıysa sıra işinde uzman bir fotoğrafçı bulmaya gelmiş olmalı. İşte tam bu noktada devreye Liya Fotoğrafçılık ailesi olarak biz giriyoruz. Merkezimiz Kocaeli olmasına rağmen Türkiye’nin pek çok ilinde başarıyla hizmet veriyoruz. Bu illerden biri de Eskişehir. Amacımız en mutlu günlerinizi birbirinden şahane görüntülerle ölümsüzleştirmek.

Kurucumu Berk Büyüktemel. Kendisi fotoğrafçılık mesleğine tutkuyla bağlı. Bu da ekip olarak bizi oldukça motive eden bir durum. Bugüne kadar çok sayıda çiftin en özel anlarını kayıt altına almayı başardık. Aldığımız olumlu geri dönüşlerde işimizi doğru şekilde yaptığımızın en güzel örneği. Sizinle de çalışmalarımıza başlamadan önce bir ön görüşme yapıyoruz. Tıpkı diğer çiftlerimize yaptığımız gibi… Bu görüşme esnasında nasıl bir hizmet almak istediğinizi, çekim türünüzü, çekim mekanınızı, aklınızda bir konsept olup olmadığını ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Eğer bize fikrimizi sorarsanız yıllara dayanan tecrübelerimizle size yardımcı oluyoruz.

Çekimler düğün öncesi yapılan save the date, düğün günü çekimleri ve düğün sonrası yapılan trash the dress çekimleri olarak birbirinden ayrılıyor. Burada devreye sizin nasıl bir çekim istediğiniz ve müsait olduğunuz zaman dilimi devreye giriyor. Örneğin eğer save the date çekimi yapacaksanız düğünden önce olacağı için gelinlik ve damatlık giyme ihtimaliniz elbiselerinizin kirlenmemesi için oldukça düşük. Daha çok gelinlik ve damatlığa benzer tarzda farklı elbiseler giymeniz mümkün.

Eğer düğün günü tüm gününüzü kayıt altına alacaksanız her an size eşlik etmeye hazır olduğumuzu bilmelisiniz. Farklı pek çok ekipman kullanarak sizi değişik açılardan kayıt altına alıyoruz. Her anınızı en iyi şekilde ölümsüzleştiriyoruz. Ancak dış çekim yaptırmak istiyor ve bu çekimin düğünden sonra olmasını daha uygun buluyorsanız o zaman sizinle baştan detaylı bir program hazırlıyoruz. Çekim yerimizi belirliyor ve anlaştığımız tarihte orada yer alıyoruz. İsteğinize bağlı olarak drone çekimleri de yapabiliriz.

Eskişehir fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Liya’nın değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Berk Büyüktemel

 • Adres: Merkez


1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


A&O

Aysin & Onur

Düğün Tarihi: 27.01.2018

Hayal ettiğimden cok daha fazlasını buldum. Bizimle gülüp bizimle sularin icinde sırılsıklam oldular ve o kadar güzel bir gün geçirdik ki sayelerinde en guzel anılarımız en özel şekilde olumsuzlesti. Hic tereddüt etmeden Liya Fotoğrafciligi tercih edebilirsiniz.🙏

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!