Lora Wedding

E-posta Gönder

 • Merkez, Sivas.

Lora Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5-10 TL

Lora Wedding Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Minimum Sipariş Adeti

  Yok

Lora Wedding Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Lora Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

Lora Wedding Hakkında

Düğün, kına gecesi, söz ve nişan gibi pek çok özel davetinize insanları davet etmek için kullanacağınız en şık davetiye tasarımları için Lora Wedding’i tercih edebilirsiniz!

Uzun yıllardır basım işinde bulunan firmamızda bugüne kadar pek çok organizasyon için davetiye hazırladık. Bu davetiyeleri gecenin konseptine uygun olarak tasarlayabildiğimiz gibi daha farklı görünüme sahip baskılar da yapabiliriz. İşinde tecrübeye sahip profesyonel ekibimiz ile birlikte hayal ettiğiniz davetiye tasarımlarını sizinle buluşturuyoruz. Bugüne kadar davetiye tasarımlarını yaptığımız çiftler bize hep memnuniyetlerini ilettiler. Bu olumlu geri dönüşler de bizi işimizi yaparken daha da motive ediyor.

Kurulduğumuz günden beri pek çok farklı sektördeki müşterilerimize hizmet veriyoruz. Matbaamızda web tasarım, grafik tasarım, kaşe üretimi, renkli kartvizit ve davetiye gibi alanlarda faaliyet gösteriyoruz. Diğer pek çok firma klasik davetiye modelleri üzerinden hizmet gösteriyor. Biz yaratıcı ekibimiz sayesinde özel tasarım davetiyeler modellerini sizinle buluşturabiliyoruz. Belirli bir minimum sipariş adedimiz bulunmuyor. Bu sebeple çok kalabalık olmayan davetleriniz için bile bizimle iletişime geçebilir ve teklif alabilirsiniz. Lora Wedding Davetiye’de en yenilikçi davetiye modellerini sizinle buluşturuyoruz. Sahip olduğumuz son teknolojiye sahip basım makineleri ile en yüksek kalitede kağıtlara en güzel basımları yapıyoruz. Ayrıca yüksek kalitedeki hizmetlerimizi size en uygun fiyatlar ile ulaştırabilmek için de bütçenizi aşmayacak fiyatlandırma politikasına sahibiz. Davetiyelerinizi size ücretsiz teslim etme olanağımızdan da yararlanabilirsiniz. Ekstra olarak masa kartı, menü basımı ve cut-out basımı gibi hizmetler de mutlu çiftlere sunabileceğimiz hizmetler arasında.

Düğün davetiyelerinizi yıllarca tecrübeye sahip Lora Wedding’de bastırmak istiyorsanız bize ulaşmak oldukça kolay. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.