Doğuş Ofset

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

2-3 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Merkez, Sivas

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2-3 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

Önerilen Firmalar

Doğuş Ofset
15

Merkez

Doğuş Ofset

2-3 TL
Şehir Dışı Gönderim
Düğün Dernek Organizasyon
11

Merkez

Düğün Dernek Organizasyon

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim
Esnaf Ofset
3

Merkez

Esnaf Ofset

2-3 TL
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Söz, nişan, düğün ve kına gecesi gibi pek çok özel davetinize insanları davet etmek için kullanacağınız en şık davetiye tasarımları için Doğuş Ofset ile çalışabilirsiniz!

Hatırı sayılır süreden beri pek çok farklı sektördeki müşterilerimize hizmet veriyoruz. Matbaamızda web tasarım, grafik tasarım, kaşe üretimi, renkli kartvizit ve davetiye gibi alanlarda faaliyet gösteriyoruz. Diğer pek çok firma klasik davetiye modelleri üzerinden hizmet gösteriyor. Biz yaratıcı ekibimiz sayesinde özel tasarım davetiyeler modellerini sizinle buluşturabiliyoruz. Belirli bir minimum sipariş adedimiz bulunmuyor. Bu sebeple çok kalabalık olmayan davetleriniz için bile bizimle iletişime geçebilir ve teklif alabilirsiniz. Doğuş Ofset Sivas’ta en yenilikçi davetiye modellerini sizinle buluşturuyoruz. Sahip olduğumuz son teknolojiye sahip basım makineleri ile en yüksek kalitede kağıtlara en güzel basımları yapıyoruz. Ayrıca yüksek kalitedeki hizmetlerimizi size en uygun fiyatlar ile ulaştırabilmek için de bütçenizi aşmayacak fiyatlandırma politikasına sahibiz. Davetiyelerinizi size ücretsiz teslim etme olanağımızdan da yararlanabilirsiniz. Ekstra olarak masa kartı, menü basımı ve cut-out basımı gibi hizmetler de mutlu çiftlere sunabileceğimiz hizmetler arasında.

Uzun yıllardır basım işinde bulunan firmamızda bugüne kadar pek çok organizasyon için davetiye hazırladık. Bu davetiyeleri gecenin konseptine uygun olarak tasarlayabildiğimiz gibi daha farklı görünüme sahip baskılar da yapabiliriz. İşinde tecrübeye sahip profesyonel ekibimiz ile birlikte hayal ettiğiniz davetiye tasarımlarını sizinle buluşturuyoruz. Bugüne kadar davetiye tasarımlarını yaptığımız çiftler bize hep memnuniyetlerini ilettiler. Bu olumlu geri dönüşler de bizi işimizi yaparken daha da motive ediyor.

Düğün davetiyelerinizi yıllarca tecrübeye sahip Doğuş Ofset’te bastırmak istiyorsanız bize ulaşmak oldukça kolay. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan Doğuş Ofset iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Mine Hanım

  • Adres: SivasYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!