Düğün Davetiyesi Malatya

Kaligrafi Sanatçısı

  • Min. Fiyat
    15-20 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kaligrafi Sanatçısı Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
15-20 TL

Kaligrafi Sanatçısı Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Minimum Sipariş Adeti
250
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Kaligrafi Sanatçısı Hakkında

Düğün davetiyeniz sıradanlıktan uzak olsun istiyorsanız, doğru adrestesiniz! Malatya’da kaligrafi sanatçısı olarak faaliyet gösteren, bambaşka tasarımlar ile müşterilerin memnuniyetlerini sağlayan işletmemizde sunduğumuz fırsatlar ile kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Neden mi? Hemen anlatalım.

Kaligrafi sanatçımız Battal Özdemir Sofuoğlu, üniversite mezuniyetinden sonra kaligrafi konusunda kendini geliştirmeye başladı. Yurt içinde birçok ilçede kaligrafi çalışması yaptıktan sonra Frankfurt, Düsseldorf, Amsterdam, Bosna-Hersek, Filistin gibi şehir ve ülkelerde de kendini geliştirme fırsatı buldu. Aynı zamanda hat sanatına da yatkınlığıyla bilinen Battal Özdemir Sofuoğlu, düğünler başta olmak üzere özel günlerde misafirlerinin isteklerini kırmıyor ve en güzel hizmeti vermeye çalışıyor.

Davetiyeler dışında isme özel çerçeveler ve masaüstü ürünlere de imza atabiliyoruz. Tüm bu ürünler için bizimle en az 2 hafta öncesinden iletişime geçmeniz durumunda çok daha iyi bir hizmeti sizlerle buluşturacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kaligrafi konusunda Malatya’da profesyonel hizmet alabileceğiniz nadir yerlerden biri olduğumuzu söylemek istiyoruz. Kendini devamlı geliştiren, her geçen gün yeni bir şey öğrenmeyi hedefleyen bir işletme olarak %100 müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz. Hem tasarım hem de baskı konusunda birçok sertifika ve eğitim aldığımızı söylemek istiyoruz. Bu davetiyelerin tasarımından basım aşamasına kadar her detay için uğraşacak ve hiçbir aksaklık yaşanmadan sürecin tamamlanmasını amaçlıyoruz.

Sıcak ve tatlı bir işletme ile karşılaşacağınızı dipnot olarak belirtmek istiyoruz. Sizleri güler yüzle karşılıyoruz. Tüm isteklerinizi dinliyor ve planladığınız tarihe kadar hepsinin yetişmesi için çalışmalara başlıyoruz. Herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yukarda değindiğimiz konulardan sonra bizi tercih etmek isterseniz yapmanız gereken şey çok basit; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak. Böylelikle farklı bir davetiye ile sevdiklerinize en mutlu günlerinizi duyurabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Malatya Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Kaligrafi Sanatçısı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.