Kaligrafi Sanatçısı

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

3-5 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Merkez, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3-5 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti 250

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım

Önerilen Firmalar

Kaligrafi Sanatçısı
15

Merkez

Kaligrafi Sanatçısı

3-5 TL
Şehir Dışı Gönderim
Zümre Davetiye
15

Battalgazi

Zümre Davetiye

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim
Davetiye Dünyası
15

Battalgazi

Davetiye Dünyası

3-5 TL
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Düğün davetiyeniz sıradanlıktan uzak olsun istiyorsanız, doğru adrestesiniz! Malatya’da kaligrafi sanatçısı olarak faaliyet gösteren, bambaşka tasarımlar ile müşterilerin memnuniyetlerini sağlayan işletmemizde sunduğumuz fırsatlar ile kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Neden mi? Hemen anlatalım.

Kaligrafi sanatçımız Battal Özdemir Sofuoğlu, üniversite mezuniyetinden sonra kaligrafi konusunda kendini geliştirmeye başladı. Yurt içinde birçok ilçede kaligrafi çalışması yaptıktan sonra Frankfurt, Düsseldorf, Amsterdam, Bosna-Hersek, Filistin gibi şehir ve ülkelerde de kendini geliştirme fırsatı buldu. Aynı zamanda hat sanatına da yatkınlığıyla bilinen Battal Özdemir Sofuoğlu, düğünler başta olmak üzere özel günlerde misafirlerinin isteklerini kırmıyor ve en güzel hizmeti vermeye çalışıyor.

Davetiyeler dışında isme özel çerçeveler ve masaüstü ürünlere de imza atabiliyoruz. Tüm bu ürünler için bizimle en az 2 hafta öncesinden iletişime geçmeniz durumunda çok daha iyi bir hizmeti sizlerle buluşturacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kaligrafi konusunda Malatya’da profesyonel hizmet alabileceğiniz nadir yerlerden biri olduğumuzu söylemek istiyoruz. Kendini devamlı geliştiren, her geçen gün yeni bir şey öğrenmeyi hedefleyen bir işletme olarak %100 müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz. Hem tasarım hem de baskı konusunda birçok sertifika ve eğitim aldığımızı söylemek istiyoruz. Bu davetiyelerin tasarımından basım aşamasına kadar her detay için uğraşacak ve hiçbir aksaklık yaşanmadan sürecin tamamlanmasını amaçlıyoruz.

Sıcak ve tatlı bir işletme ile karşılaşacağınızı dipnot olarak belirtmek istiyoruz. Sizleri güler yüzle karşılıyoruz. Tüm isteklerinizi dinliyor ve planladığınız tarihe kadar hepsinin yetişmesi için çalışmalara başlıyoruz. Herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yukarda değindiğimiz konulardan sonra bizi tercih etmek isterseniz yapmanız gereken şey çok basit; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak. Böylelikle farklı bir davetiye ile sevdiklerinize en mutlu günlerinizi duyurabilirsiniz!

İletişim

Battal Özdemir

  • Adres: Malatya Merkez

Kaligrafi Sanatçısı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!