Yiğit Davetiye

E-posta Gönder

Yiğit Davetiye Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Minimum Sipariş Adeti

  250

Yiğit Davetiye Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Yiğit Davetiye Hakkında

Düğününüzü sevdiklerinize en güzel şekilde duyurmak için benzersiz bir davetiye isteğiniz varsa, Yiğit Davetiye bu ihtiyacınızı karşılamak için sabırsızlanıyor! Düğün ile ilgili pek çok temel konuyu netleştirdiniz ve geriye küçük gibi görünen ancak aslında oldukça önemli detaylar kaldı. Davetiyeniz de bunlardan bir tanesi. Düğününüze katılacak yakınlarınızı size özel bir simge ile davet etmek çok daha özel olacaktır. İşte Yiğit Davetiye olarak tam da burada devreye giriyor, yüzünüzü gülümsetecek ne varsa eksiksiz bir şekilde sunuyoruz. Yıllardır baskı ve davetiye sektörünün içinde olan bir firma olarak bu konuda bize güvenebilirsiniz.

Tecrübelerimiz ve bilgi birikimlerimizi her konuda çiftlerimizle paylaşıyoruz. Eğer davetiyenizin tasarımı, konsepti veya üstündeki yazı hakkında bir fikriniz yoksa çeşitli önerilerde bulunabiliyoruz. En yeni trendleri ve son yıllarda sıklıkla tercih edilen davetiye modellerini tavsiye ediyoruz. Birbirinden güzel seçeneklerimiz ile her zevke ve her bütçeye hitap ediyor, yıllarca saklamak istediğiniz bir hatırayı tarzınıza uygun olarak belirliyoruz. Yeşil Kraft zarflı davetiyeler, renkli tasarıma sahip davetiyeler, kelebek Kraft zarflı davetiyeler, çiftli davetiyeler, burgu Kraft zarflı davetiyeler ve beyaz buklet zarflı davetiyeler son yıllarda sıklıkla tercih edilenler arasında yer alıyor. Çiftlerimizin aklındaki yaratıcı fikirleri de en iyi şekilde uygulayabiliyoruz. Düğün davetiyesi Konya’da Yiğit Davetiye’den alınır!

Konya davetiye firmalarından bizi farklı kılan bir diğer özelliğimiz ise çiftlerimizin seçtiği davetiyeyi numune olarak önden gönderebiliyor olmamız! Böylelikle beğenmediğiniz ya da değiştirmek istediğiniz bir nokta olursa bunu önceden konuşuyor, bu süreci de en verimli ve doğru şekilde geçiriyoruz.

Eğer fiyatlarımızı merak ediyor, hakkımızda daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Bu özel gününüze kalitemiz ile biz de bir imza atmak istiyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.