Düğün Davetiyesi Hatay

Şafak Ofset Davetiye

  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şafak Ofset Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Şafak Ofset Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Minimum Sipariş Adeti
Yok
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım

Şafak Ofset Davetiye Hakkında

Muhteşem düğününüzün ilk habercisi olan davetiyenizi, en güzel şekilde tasarlamak için Hatay’da faaliyet gösteriyoruz. Deneyimli ekibimizle bütün isteklerinizi yerine getirmeye çalışıyor, davetiyelerinizi zamanında teslim ederek güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Peki ne gibi olanaklara sahibiz?

Öncelikle Şafak Ofset Antakya olarak klasikten moderne, çiçekliden sadeye istediğiniz her model üzerine çalışabiliyoruz. Davetiyenizi tasarlamadan önce beklentilerinizi en iyi şekilde anlıyor, tamamen içinize sinen tasarımlar yaparak fark yaratıyoruz.

Konuklarınız düğün tarihi ve saatinizi davetiye üzerinden öğrenecekleri için hata yapmamaya özen gösteriyoruz. Yazı fontunun seçimini yaparken de size yardımcı oluyor, davetlilerinizin kolay okuyabilecekleri puntolar tercih ediyoruz. Davetiyenizin tasarıma fark katan ve uzun yıllar boyunca saklamanıza olanak sağlayacak kâğıt türleri kullanıyoruz. Davetiyenize renk katacak küçük aksesuarlar kullanmayı da çok seviyoruz.

Davetiyenizin siparişini 1-2 ay önceden vermeniz de fayda var diye düşünüyoruz. Bu şekilde birbirinden farklı alternatifler üzerinde değerlendirme yapabilir, davetinizin hazırlanması ve basım aşamaları için gerekli zamanı kazanabilirsiniz. Hazırlanan davetiyeleri düğününüze çağıracağınız sevdiklerinize önceden vermeniz de onların düğün tarihinizde herhangi bir plan yapmamalarını sağlar, bizden söylemesi…

Şafak Ofset Matbaa Hatay dışında Türkiye’nin hemen hemen her yerine gönderim yapabiliyor. Hatay içi siparişlerinizde 1 haftadan az bir sürede il dışı siparişlerinizde ise 2 hafta içerisinde özenle hazırladığımız davetiyelerinizi size teslim edebiliyoruz.

‘’Düğün davetiyesi dışında hizmetleriniz var mı?’’ sorunuzu da şöyle cevaplayalım: ‘’Kartvizit, fatura, broşür gibi her türlü basım ve evrak ihtiyaçlarınız için yaratıcı çözümler üretmek için hazırız. ‘’

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve bütçenizi sarsmayacak fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şeyi hemen söyleyelim. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklamak. İşte bu kadar basit. Bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Kocaabdi Mahallesi Kurtuluş Caddesi No:130 31100 Antakya Türkiye

  • Haritadaki Konumu

    Şafak Ofset Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.