Elif Ofset

Düğün Davetiyesi

Kategori

Antakya Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti 250

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Önerilen Firmalar

Deniz Ofset Davetiye
11

Antakya

Deniz Ofset Davetiye

1-2 TL
DVD Davetiye
Davetiye Tutkusu
15

Merkez

Davetiye Tutkusu

1-2 TL
DVD Davetiye
Fark Organizasyon
13

Antakya

Fark Organizasyon

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Düğününüz için gerekli olan birçok detayı gerçekleştirdiniz. Geriye düğün tarihinizi sevdiklerinize duyurmak kaldı. Neden bunu en kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmiyorsunuz? Elif Ofset Ambalaj olarak düğün tarihinizi renkli ve farklı bir şekilde duyurmak için hizmetinizdeyiz.

Açıldığımız günden beri %100 müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışıyor ve isteklerinizi en doğru ve en hızlı şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Amacımız özellikle yurt içinde baskı ve matbaa sektöründe öncü şirketlerden biri olmak. Bunu sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Sizleri güler yüzlü ve içten bir şekilde karşılıyoruz. Bu özel günlerinizde yaşadığınız stresi en aza indirmek için yanınızda oluyoruz. İsteklerinizle teker teker ilgileniyor ve maksimum tatmini sağlamaya çalışıyoruz.

İşletmemizde çalışan ve alanında uzman ekibimizle profesyonel bir hizmet sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hem baskı hem de tasarım konusunda birçok eğitim ve sertifika almış çalışanlarımız, davetiyenizin tasarımından basım aşamasına kadar detaylı bir çalışma yürütüyorlar.

Elif Ofset Ambalaj olarak sadece düğün davetiyesi değil birçok ürünün tasarımını ve basımını gerçekleştirebiliyoruz. Bizi sadece özel günlerinizde değil, istediğiniz anlarda tercih edebilirsiniz. Fatura, sevk irsaliyesi, tahsilat makbuzu, maaş bordrosu, irsaliyeli fatura ve gider pusulası gibi kağıtların basımını gerçekleştirebiliyoruz. Aynı zamanda takvim, bloknot ajanda, katolog, poster, afiş, föy ve broşürlerin tasarımını da gerçekleştirebiliyor ve basabiliyoruz. Dilediğiniz fotoğrafı kullanabilir ve mutlu pozlarınızı bunun gibi aksesuarlar üzerine basabiliriz.

Kurumsal şirketlerin logo, amblem ve kurumsal kimlik çalışmalarında da yardımcı olduğumuzu ve profesyonel işler ortaya çıkardığımızı söylemek istiyoruz. Bunlar için bizimle iletişime geçebilir ve yaptığımız işleri daha yakından görmek isterseniz işletmemize gelebilirsiniz.

Düğün davetiyenizi çok uygun fiyatlarla bastırmak ve profesyonel bir destek almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

  • Adres: Adnan Menderes Cd. 6.İpek Sok. Girişi Aslanlar Apt. No: 1


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Elif Ofset firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!