Elif Ofset

E-posta Gönder

Elif Ofset Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1-2 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Minimum Sipariş Adeti

  250

Elif Ofset Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Elif Ofset Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı

Elif Ofset Hakkında

Düğününüz için gerekli olan birçok detayı gerçekleştirdiniz. Geriye düğün tarihinizi sevdiklerinize duyurmak kaldı. Neden bunu en kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmiyorsunuz? Elif Ofset Ambalaj olarak düğün tarihinizi renkli ve farklı bir şekilde duyurmak için hizmetinizdeyiz.

Açıldığımız günden beri %100 müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışıyor ve isteklerinizi en doğru ve en hızlı şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Amacımız özellikle yurt içinde baskı ve matbaa sektöründe öncü şirketlerden biri olmak. Bunu sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Sizleri güler yüzlü ve içten bir şekilde karşılıyoruz. Bu özel günlerinizde yaşadığınız stresi en aza indirmek için yanınızda oluyoruz. İsteklerinizle teker teker ilgileniyor ve maksimum tatmini sağlamaya çalışıyoruz.

İşletmemizde çalışan ve alanında uzman ekibimizle profesyonel bir hizmet sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hem baskı hem de tasarım konusunda birçok eğitim ve sertifika almış çalışanlarımız, davetiyenizin tasarımından basım aşamasına kadar detaylı bir çalışma yürütüyorlar.

Elif Ofset Ambalaj olarak sadece düğün davetiyesi değil birçok ürünün tasarımını ve basımını gerçekleştirebiliyoruz. Bizi sadece özel günlerinizde değil, istediğiniz anlarda tercih edebilirsiniz. Fatura, sevk irsaliyesi, tahsilat makbuzu, maaş bordrosu, irsaliyeli fatura ve gider pusulası gibi kağıtların basımını gerçekleştirebiliyoruz. Aynı zamanda takvim, bloknot ajanda, katolog, poster, afiş, föy ve broşürlerin tasarımını da gerçekleştirebiliyor ve basabiliyoruz. Dilediğiniz fotoğrafı kullanabilir ve mutlu pozlarınızı bunun gibi aksesuarlar üzerine basabiliriz.

Kurumsal şirketlerin logo, amblem ve kurumsal kimlik çalışmalarında da yardımcı olduğumuzu ve profesyonel işler ortaya çıkardığımızı söylemek istiyoruz. Bunlar için bizimle iletişime geçebilir ve yaptığımız işleri daha yakından görmek isterseniz işletmemize gelebilirsiniz.

Düğün davetiyenizi çok uygun fiyatlarla bastırmak ve profesyonel bir destek almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • <strong>Adres:</strong> %address%

  Adnan Menderes Cd. 6.İpek Sok. Girişi Aslanlar Apt. No: 1

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.