Yalova Sanat Dans Okulu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Yalova Sanat Dans Okulu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  500 TL'den az

Yalova Sanat Dans Okulu Genel Özellikler

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel), Grup
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yalova Sanat Dans Okulu Özellikler

 • Mekanda Prova
 • Hediye Dans Ayakkabısı

Yalova Sanat Dans Okulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Çifte özel koreografi, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek

Yalova Sanat Dans Okulu Hakkında

Profesyonel bir dans eğitimi aldıktan sonra davetlileri kusursuz bir dansla etkilemeye ne dersiniz? Yalova’da çalışmalarımızı sürdürüyor, birçok dans türünde hizmet veriyoruz. Davetlere farklı bir hava katabilmek amacıyla çiftlerimizle buluşuyor, koreografiler tasarlıyoruz. Birçok dans eğitimi aldıktan sonra meslekte edindiğimiz tecrübeleri Yalovalılara aktarıyoruz.

Yalova Dans Okulu’nda sağladığımız hizmetleri kısaca şöyle;

- Hangi dans türünde hizmet almak istediğinizi bize söylüyorsunuz. Biz de ideal dans koreografisini tasarlıyoruz. Eğer aklınızda düğün gününüzde sergilemek istediğiniz belirli bir dans yoksa öğretmenlerle birlikte danışmanlık hizmeti de sunuyoruz. Günümüzde popüler olan danslardan birini seçerek sıra dışı bir gece geçirebilirsiniz. Dilerseniz düğünlerin klasik dansı olan vals ve tangoyu da tercih edebilirsiniz.

-Düğün dans türünü belirledikten sonra şarkı seçimine sıra geliyor. Dans türünüzle uyumlu olması gerektiği gibi şarkının aşkı anlatması gerektiğini düşünüyoruz.

- Dans dersleri esnasında ilgili öğretmen kadromuzla kendinizi rahat hissedeceksiniz. Eğlenerek, keyifli saatler geçirecek, düğün stresini atabileceksiniz.

- Düğün dansı dışında zumba, yoga, pilates, latin dansları, R&B dans türlerinde de öğretmenlik yapıyor, farklı alanlar uzmanlaşmış hocalarımızdan eğitim almanızı sağlıyoruz.

-Düğününüz için Yalova dans kursu fiyatlarının en avantajlılarını biz de bulabileceksiniz. Bu masraflı geçen süreçte uygun fiyat politikamızla da size yardımcı oluyor, düğün gününün harikulade geçmesini sağlıyoruz.
-Haftanın her günü 12.00’den başlayarak 22.00’e kadar hizmet verebiliyoruz. İş çıkışı provalara kolayca gelebilmeniz bu saatler arasında hizmet vermeye başladık.

-Ulaşımımız da oldukça kolay. Trafiğe takılmadan ulaşabileceğiniz sanat okulumuza kendi aracınızla gelmek isterseniz park derdiniz de olmayacak. Merkezi bir lokasyonda olmamız nedeniyle çevremizde birçok park alanı bulunuyor. Dahası toplu taşıma araçlarının güzergahına çok yakınız.

Davetlilerin gözlerini ayıramayacağı bir dans gösteri istiyorsanız Yalova Sanat Dans Okulu’nu tercih etmelisiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmalı ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamalısınız. Unutulmaz anlar yaratmak ve sevdiklerinizle geçen zamanlara sihirli dokunuşlar eklemek için iletişim kurmanızı bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Caddesi Rüstempaşa Mahallesi Çeşme Sokak No:2 Yalova/Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yalova Sanat Dans Okulu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.