Karnaval Dans

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Yalova

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Bolero, Cha Cha, Flamenko, Harmandalı, Latin dansları, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek

Önerilen Firmalar

Erenköy Dans Akademi
1

Merkez

Erenköy Dans Akademi

400 TL'den az
Karnaval Dans
11 1

Merkez

Karnaval Dans

400 TL'den az
Yalova Sanat Dans Okulu
3

Merkez

Yalova Sanat Dans Okulu

400 TL'den az

Hakkında

Düğün, söz ve nişan, kına gecesi, doğum günleri veya bunun gibi özel organizasyonlarınızda bireysel ya da grupça bir dans eğitimi almak ve bu anlarınızı görsel bir şovla ölümsüzleştirmek istiyorsanız Karnaval Dans Okulu Yalova’da tüm misafirlerini ağırlamak için sabırsızlanıyor.

Ekibimizden bahsetmek gerekirse; Oldukça geniş ve profesyonel bir ekip ile birlikte çalıştığımızı söylemek istiyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermiş, sertifikalı ve güler yüzlü dansçılarımızla birlikte sizi en mutlu gününüze özenle hazırlayacağız. Bunun için bizimle planladığınız tarihten en az 3 hafta önce iletişime geçerseniz güzel bir hazırlık yapabilir, planlı bir şekilde çalışmalarımıza başlayabiliriz. Organizasyon türünüze göre önce bir planlama yapıyor, sonrasında ise güzel bir koreografi hazırlıyoruz. Yaklaşık 5 ya da 6 derse sevdiklerinizi etkileyecek bir dans gösterisine hazır olacağınızı belirtelim.

Uzun zamandır Yalova’daki konuklarımızın iyi dans etmesi için çalışıyoruz. Yıllardır verdiğimiz eğitim ve derslerle birlikte deneyim kazandığımızı ve her geçen gün daha da üstün bir hizmeti sunduğumuzu söyleyebiliriz. Tamamen müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığımızı görecek ve gecenin sonunda buradan mutlu ayrılmanızı sağlayacağız. Üstelik sadece manevi de değil. Dans için fazla paraları gözden çıkarmanıza gerek yok. Uygun fiyatlarımız ve çeşitli dönemlerde gerçekleştirdiğimiz kampanyalar sayesinde cebinize de dost oluyor ve maddi anlamda da sizi buradan mutlu uğurluyoruz.

Karnaval Dans Yalova’nın merkezinde faaliyet gösteriyor. Minik misafirlerimizin de oldukça tercih ettiği salonumuzun kolay bir ulaşım imkânı sunması sayesinde birçok çevre ilçeden gelebilme imkânına sahip oluyorsunuz. Hem özel araçlarınızla hem de toplu taşıma araçlarıyla kolay bir şekilde gelebilirsiniz. Araçlarınız için park imkânının da bulunduğunu ve faaliyet gösterdiğimiz sokaktaki uygun yerlere ücretsiz olarak park edebileceğinizi söyleyelim.

Bizi tercih etmek ve dansınızı profesyonel bir ekip eşliğinde gerçekleştirmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Murat Pekdemir

  • Adres: Adnan Menderes Mahallesi, 77200 Yalova Merkez/Yalova

Karnaval Dans Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!