Dans Kursları Yalova

Erenköy Dans Akademi

Erenköy Dans Akademi
  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Erenköy Dans Akademi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Erenköy Dans Akademi Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet

Erenköy Dans Akademi Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Erenköy Dans Akademi Hakkında

Düğün gecenizde sahnede sadece sallanmak yerine eşinizle uyumlu adımlar sergilemek ve alkışlarla sahneyi inletmek istemez misiniz? Uzun yıllar unutulmayacak ilk dansınızın özel olmasını istiyorsanız, profesyonel eğitmenlerimizle mutluluğunuza ortak olmak için sizleri de Erenköy Dans Akademi’ye bekliyoruz. En sevdiğiniz şarkıya sadece size özel bir koreografi hazırlayabilirsiniz. Nedimelerinizle damat beye sürpriz yapabilir, gelin hanımı dans figürlerinizle şaşırtabilirsiniz. En romantik danslar için haydi sahneye!

●Deneyim
Erenköy Dans Akademi çatısı altında en iyi dans eğitmenleriyle çalışıyor, hem yetişkinlere hem de çocuklara özel çeşitli kurslar düzenliyoruz. Ekibimiz dünya danslarına hakim ve dans yarışmalarında her yıl pek çok ödül kazanan eğitmenlerden oluşuyor. Düğün dansını çok özel bir performansla sergilemek isteyen çiftlerimize vals ve tango gibi klasik dans türlerinden modern danslara, halk oyunlarına ve zeybeğe kadar geniş alternatifler sunuyoruz.

●Hizmetler
Yalova dans kursu alternatiflerini incelerken özellikle düğün dansı konusunda uzman eğitmenlerle çalışmak istiyorsanız, size biraz hizmetlerimizden bahsedelim. Çiftlerimizin talepleri doğrultusunda bireysel, çift ve grup dersleri verebiliriz. Kurslarımızda genellikle tango, vals, rumba, salsa, swing ve bachata gibi dünya danslarının yanı sıra halk oyunları ve zeybek eğitimleri veriyoruz. Düğün dansı paketlerimizi tercih eden çiftlerimiz hayatları boyunca unutamayacakları bir dans gösterisinin yıldızları oluyor.

Okulumuzda çiftlerimize düğün danslarıyla ilgili tüm soruları için danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz. Önce size özel ve rahatlıkla dans edebileceğiniz bir parça seçiyoruz. Bu şarkı 2-3 dakikadan uzun olmamalı. Şarkınızı belirledikten sonra dans kareografimizi hazırlıyor, pozisyonlara karar veriyoruz. Sonraki aşamada her şarkıda dans edebilmenizi sağlayan kutu adımların eğitimi geliyor. Dansınıza zarif bir girişle başlıyor ve şık bir hareketle poz vererek bitiriyoruz.

Dansınızın bitiş hareketi aynı zamanda flaşların patladığı an olacaktır. Düğününüze dair en güzel kareleri bu bitiş pozunda yakalayabilirsiniz. Düğün dansı için bize başvuran çiftlerimize çok özel hediyelerimiz de var. Diamond paketi alan çiftlerimize latin dans dersini 1 ay ücretsiz veriyoruz, Double Dance paketini alan çiftlerimize düğünleri için 2 farklı dans hazırlayabiliriz. Düğüne kadar dilediğiniz zaman salonlarımızda prova yapabilirsiniz.

Erenköy Dans Akademi’de çiftlerimize sadece birkaç dersle harika bir dans performansı sergileme fırsatı sunuyoruz. En çok tercih edilen Yalova dans okullarından biri olmamızı başarılı eğitmenlerimize ve çiftlerimizin dans ederken keyif aldığı eğlenceli derslerimize borçluyuz. Siz de ilk dansınız unutulmaz olsun istiyorsanız, alttaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya yandaki formu doldurarak fiyat bilgisi talep edebilirsiniz. Şimdiden bir ömür mutluluklar dileriz!

İletişim

  • Adres::

    YALOVA

  • Haritadaki Konumu

    Erenköy Dans Akademi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.