Dans Kursları Kocaeli

Mehmet Yıldırım Dans Akademi

  • Min. Fiyat
    2.000-2.500 TL

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Mehmet Yıldırım Dans Akademi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.000-2.500 TL

Mehmet Yıldırım Dans Akademi Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Kurs Süresi
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Hayır
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Mehmet Yıldırım Dans Akademi Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Rumba, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek

Mehmet Yıldırım Dans Akademi Hakkında

Unutulmayacak ânların başında gelen düğün dansınız ile konuklarınıza etkilemeye hazır mısınız? İzmit düğün dansı kursları arasında faaliyet gösteriyoruz ve düğün dansının yanı sıra daha pek çok dans türünde profesyonel şekilde hizmet veriyoruz. Alanında uzmanlaşmış dans eğitmenlerimiz ve tamamen size özel olarak hazırlanan koreografiniz ile düğününüze ilk dansınız ile imzanızı atacağınızın sözünü veriyoruz.

Nasıl mı bu kadar iddialıyız? Çünkü kendimize ve tecrübelerimize güvenimiz tam! Tabii bu bize yetmiyor ve sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sizi eğitimler verirken kendimizi de eğitmeye devam ediyoruz. Kalite standartlarımızı her zaman bir üst seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz.

Mehmet Yıldırım Dans Akademi ailesi olarak düğününüze kısa bir zaman kala ne kadar heyecanlı olabileceğinizi tahmin edebiliyoruz ve biz bu heyecanınızın ilk dansınızda size hata yaptırmasına izin vermiyoruz. Nasıl bir ilk dans istediğinizi sizinle yapacağımız ön görüşmede detaylıca konuşarak karar veriyoruz. İstediğiniz bir şarkı var ise hem şarkıya uygun hem de sizin de gelinlik ve damatlıklarınız ile rahatlıkla yapabileceğiniz bir koreografi hazırlıyoruz. Eğer şarkıya karar vermediyseniz size yardımcı oluyor öncelik olarak beraber şarkıya karar veriyoruz.

İlk dansınızın yanı sıra düğününüz esnasında eğlenceli bir dans gösterisi de sergilemek isteyebilirsiniz. Yine bunun için de size özel bir koreografi oluşturabiliriz ve siz de davetlilerinize güzel bir sürpriz yaşatabilirsiniz.

Dans figürlerini rahatça yapabilmeniz için gelinlik ve damatlık modelinizi de göz önünde bulundurduğumuzu belirtmiştik. Bunun yanı sıra düğün mekânınızın dans pistinin genişliği de koreografiyi hazırlarken göz önünde bulundurduğumuz konuların başında geliyor.

Düğün dansınız için tercihiniz profesyonel eğitmenlerden yana ise gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Tarzınızı ön plana çıkaracak ilk dansınız için bizimle iletişime geçmek ve fiyatlarımız için bilgi almak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi arayabilir ya da formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yahya Kaptan, Beril Sokak No:7/D Kocaeli

  • Haritadaki Konumu

    Mehmet Yıldırım Dans Akademi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.