Rüya Gibi Bir Dans

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Rüya Gibi Bir Dans Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
500 TL'den az

Rüya Gibi Bir Dans Genel Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta

Rüya Gibi Bir Dans Özellikler

Mekanda Prova
Evet

Rüya Gibi Bir Dans Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek

Rüya Gibi Bir Dans Hakkında

Masaya oturdunuz. İmzalar atıldı. Ayaklara basıldı ve cüzdan sağ salim elinize geçti. Gelini - damadı öpmeler de bitti. Ve masadan sahneye iniş ve yüzlerce davetlinin beklediği an; İLK DANS! O geceye ait her şey anılarda yer alacak. Ancak ilk dansınız her zaman ayrı bir yere sahip olacak.

Ne o? Biraz baskı mı var üzerinizde yoksa? Kesinlikle olmamalı. Bu sizin en güzel gününüz. En eğleneceğiniz an ise o dans anı. Tüm yapmanız gereken size uygun bir dansı bulmanız. Üstelik sevdiğiniz müzik ile beraber yapılabilecek dansı…

16 yıldır, binlerce kişiye dans eğitimi veren, dansçı, eğitmen, yarışmacı yetiştiren dünyaca tanınmış tecrübeli kadromuzun sunacağı koreografiler tamamen sizin isteklerinize göre yönleniyor. Boyunuz, kilonuz, elbiseniz, sahneniz, misafirlerin beklentileri… Hepsi bizim için önemli ve hepsi dansınızı tasarlarken göz önüne alınıyor. Ve garanti ediyoruz ki; Siz izleyenlere parmak ısırttıracaksınız.

Haydi arayın bizi. Tanışalım. Konuşalım. Size özel çözümlere, çalışma saatlerine bakalım. En kötü bir kahve içmiş oluruz!

Düğün dansına özel önerilerimiz;

1- Temel paket; Stüdyomuzda 5 Özel ders ile tüm koreografiyi çalışıyoruz
2- Yerinizde temel paket; Temel paketi sizin yerinizde çalışıyoruz
3- Düğün yerinde çalışma; Temel paketlere ek olarak, 1 adet düğün salonunda gelinlikli veya gelinliksiz prova dersi
4- Hızlandırılmış koreografi: Vaktiniz kısıtlı ama hala misafirleri etkilemek istiyorsanız 3 derslik koreografiniz burada.

Şimdiden mutluluklar diliyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.