Dans Kursları Kocaeli

Ritim Sanat Atölyesi

  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Ritim Sanat Atölyesi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Ritim Sanat Atölyesi Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Ritim Sanat Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Ritim Sanat Atölyesi Hakkında

Müziğin ve sanatın dokunduğu her şey gibi, düğününüzün de kusursuz ve muhteşem görünmesini istiyoruz. Ritim Sanat Sakarya adresinde verdiğimiz hizmetler sayesinde bu isteğimizi de başarıyla yerine getirebiliyoruz. Hayatınızın en özel gününde size eşlik etmek ve kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlamak istiyoruz. Tüm gözler size çevirisin ve siz, gecenin yıldızı olarak daha da çok parlayın.

Deneyim
Profesyonel eğitmen kadromuz sayesinde verdiğimiz hizmetlerden de son derece memnun ayrılmanızı sağlıyoruz. Öncelikle sizden istediğiniz düğün dansını öğreniyor ve bu dansa uygun eğitmenimizle hızlıca çalışmaya başlamanızı sağlıyoruz. Fikirlerinize çok kıymet veriyor, düğün dansınızı planlarken her detay içinize sinsin istiyoruz. Düğün davet sektöründeki en beğenilen dansları sizin için derliyor ve eğer kararsızsanız, karar vermenize de yardımcı oluyoruz.

Hizmetler
Sizin için muhteşem hizmetler geliştirdik ve her zaman için bu hizmetlerin odağına memnuniyetinizi koyduk. İşe, öncelikle düğün konseptini öğrenerek başlıyoruz. Akabinde sizin için hızlı bir planlama yapıyor ve provalara koyuluyoruz. Ortalama 4 çalışmanın yeterli olduğu düğün dansızın son provasına gelinlik ve damatlıkla katılmanızı istiyoruz. Bu sayede, ilk heyecanınızı atmanızı da sağlıyoruz.

Hayatımızın dansını planlamamız için bize 2 haftalık kısa bir süre yetiyor. Evet, doğru okudunuz. Sadece 2 hafta içerisinde, hayalini kurduğunuz o muhteşem dansı edebilir hale geliyorsunuz. Bunu profesyonel ekibimize, alanında uzman eğitmenlerimize ve en önemlisi de sektördeki tecrübemize borçluyuz. Sizi de arkamızda bıraktığımız binlerce çiftimiz gibi mutlu etmek istiyoruz.

Ek Hizmetler
Sakarya Sanat Atölyesi olarak kısa zamanda sektörün en aranan firması olmayı başardık. Size düşlediğinizi o düğün dansını profesyonel bir şekilde sunabilir ve ortaya çıkan muhteşem görüntülerin de mimarı olabiliriz. Bize planladığınız düğün dansından kısaca bahsetmeniz yeterli. Buradan sonra bütün iş bize düşüyor ve sizin için harika bir planlama yapıyoruz.

Hayatımızın en önemli gecelerinden birisi ve yanınızda müstakbel eşiniz. Etrafımızda tüm sevdikleriniz ve siz sahnedesiniz. İşte bu aşamada sıradan bir düğün dansı yapmak yerine, etkileyici bir koreografiyle herkesi büyüleyebilir ve düğününüzün çok daha unutulmaz bir iz bırakılmasını sağlayabilirsiniz. Hemen sayfanın sağındaki iletişim formunu doldurun ve bizimle görüşün. Sakarya Ritim Sanat Atölyesi adresinde, sizi de hizmetlerimizle büyülemek istiyoruz.

İletişim

  • Adres:

    KOCAELİ

  • Haritadaki Konumu

    Ritim Sanat Atölyesi Yol Haritası

Ritim Sanat Atölyesi Yorumları (3)

Pelin & Sinan

Düğün Tarihi: 11.08.2018

En ozel günümüzde ilk dansımızı ölümsüzleştiren, bıkmadan usanmadan tekrar tekrar üstünden geçerek mükemmeli bize yaptırmaya çalışan canim Esramız çok teşekkür ederiz :) İyi ki varsın ...

Derya & Mehmet

Düğün Tarihi: 22.06.2018

Mehmet&Derya Düğünümüze 1 ay kala yetişir mi yetişmez mi , yapabilir miyiz kaygılarıyla Esra hocamızla tanıştık. Öyle güzel bir enerjisi var ki 😊 derslerimiz çok eğlenceli geçti. Dansımızı müziğimizi seçimimizde bize çok yardımcı oldu. Tüm davetliler çok beğendi. Esra Hocamıza çoook teşekkür... devam 

Öznur & Akpak

Düğün Tarihi: 17.06.2018

Oğullarımız için yaptığımız sünnet düğününde Ritim Sanat Atölyesinden dans eğitimi aldık. Eğitim esnasında da sonrasında da çok eğlendik çok profesyonel bir ekip kesinlikle tavsiye ederim. Ritim Sanat Atölyesi sayesinde bizim ve konuklarımız için unutulmaz bir gece oldu.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.