Ritim Sanat Atölyesi

E-posta Gönder

3 yorum

Dans Kursları

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

İzmit, Kocaeli

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 3-4 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Harmandalı, Vals, Bachata, Flamenko, Merenge, Salsa, Zeybek, Oryantal, Bolero, Foxtrot, Swing, Cha Cha, Rumba, Tango, Çifte özel koreografi, Latin dansları, Salon dansları

Hakkında

Ritim Sanat Atölyesi olarak düğününüzü daha da özelleştirmek, uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir güne imza atmanızı istiyoruz. Bunun için de tüm imkânlarımızı kullanıyor, hayallerinizi bir bir gerçeğe dönüştürüyoruz. Daha önceki çiftlerimiz gibi!

Sakarya’da olan çiftlerimize, düğünlerini sıradanlıktan uzaklaştırmak için bir fırsat veriyoruz. Ritim Sanat Atölyesi olarak sadece düğün koreografilerini değil, giriş müziği ile birlikte yapacağınız bu özel yürüyüşü, pasta kesiminden sonraki danslarını, fotoğraflarındaki poz ve duruş tekniklerini, davetlerinin genelinde gerçekleştirecekleri farklı danslarla ilgili kapsamlı bir çalışmayı, kısacası düğününüzle ilgili her şeyi planlayabiliyor, çiftlerimize danışmanlık yapabiliyoruz. Telafisi olmayan bugünü bir kere yaşayacaksınız, gelin bizimle birlikte en iyisi olsun!

Konuklarınızın sizi alkışlayacağı ve hayran bakışlarla izleyeceği düğün dansınız için bize maksimum 4 ders yeterli oluyor. Bünyemizde bulunan profesyonel eğitmenlerimiz ile bu süreci en hızlı ve en doğru şekilde tamamlıyorsunuz. Dans atölyemizde provalarınızı gerçekleştirirken oldukça fazla bir tecrübe ve bilgi birikimine sahip eğitmenlerimize aklınızdaki tüm soruları sorabiliyorsunuz. Bu da sizin rahat olmanızı ve çok daha hızlı öğrenebilmenizi sağlıyor.

İsterseniz bireysel olarak isterseniz de grup eşliğinde vereceğimiz dersler sonucunda gerçekleştireceğiniz dansınız için son bir prova yapabiliyorsunuz. Hem de gelinlik ve damatlık ile! Bu da, gecenizde yaşayacağınız herhangi bir sorun olursa, önceden görüp birlikte bir çözüme ulaştırmamızı sağlıyor. Ritim Sanat Atölyesi Sakarya’da verdiği bu profesyonel hizmet ile rakipsiz bir marka olmanın mutluluğunu yaşıyor! Bunun için yapmanız gereken tek şey; bize en az 2 hafta önceden ulaşmak! Böylelikle tüm hazırlıklarımızı tamamlıyor ve planlama yapabiliyoruz.

Hayatınızın dansını etmek için ne bekliyorsunuz? Sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bize ulaşın, bu özel ânları kusursuz bir şekilde yaşamanızı sağlayalım!

İletişim

ESRA ACAR

  • Adres: KOCAELİ


3 yorum


P&S

Pelin & Sinan

Düğün Tarihi: 11.08.2018

En ozel günümüzde ilk dansımızı ölümsüzleştiren, bıkmadan usanmadan tekrar tekrar üstünden geçerek mükemmeli bize yaptırmaya çalışan canim Esramız çok teşekkür ederiz :) İyi ki varsın ...

D&M

Derya & Mehmet

Düğün Tarihi: 22.06.2018

Mehmet&Derya Düğünümüze 1 ay kala yetişir mi yetişmez mi , yapabilir miyiz kaygılarıyla Esra hocamızla tanıştık. Öyle güzel bir enerjisi var ki 😊 derslerimiz çok eğlenceli geçti. Dansımızı müziğimizi seçimimizde bize çok yardımcı oldu. Tüm davetliler çok beğendi. Esra Hocamıza çoook teşekkür... devamı 

Ö&A

Öznur & Akpak

Düğün Tarihi: 17.06.2018

Oğullarımız için yaptığımız sünnet düğününde Ritim Sanat Atölyesinden dans eğitimi aldık. Eğitim esnasında da sonrasında da çok eğlendik çok profesyonel bir ekip kesinlikle tavsiye ederim. Ritim Sanat Atölyesi sayesinde bizim ve konuklarımız için unutulmaz bir gece oldu.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!