Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

İzmit, Kocaeli

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Foxtrot, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek, Erik dalı, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları

Önerilen Firmalar

İzmit

Yalçın Şişman - Fun & Art's

Erenköy Dans Akademi
1

İzmit

Erenköy Dans Akademi

400 TL'den az
A Plus Dans Stüdyo
1

İzmit

A Plus Dans Stüdyo

400-600 TL

Hakkında

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera ekibi olarak “Unutulmaz bir düğün için, unutulmaz bir düğün dansı gerekir!” diyor ve sizin de düğününüz için şahane bir dans gösterisi hazırlamak istiyoruz. Kocaeli’de dans kursu araştıran bir çiftseniz, doğru yerdesiniz.

Eğer siz de en özel davetlerinizde konuklarınızın karşısına hayranlık uyandıracak bir ilk dans koreografisi eşliğinde çıkmak isterseniz sizi Kerem Öksüz ve Elena May ile düğün dansı çalışmalarımız için DansPera’ya davet ediyoruz. Uluslararası ve ünlü eğitmeni, koreograf, dans hakemi Kerem Öksüz size de mutlu anlarınız için yardımcı olacak.

Dans etmeyi bilmiyorsanız bile bu hiç sorun değil. Televizyon programlarında verdiğimiz eğitimlerimizdeki pratik tekniklerle 3 ila 4 derslik bir sürede düğün koreografinizi kolaylıkla öğreneceksiniz.

Düğününüzde bir dans türü ya da bir parça için birkaç ayrı dans yapabiliyoruz. Sevdiğiniz bir parçayı kullanabildiğiniz gibi dilerseniz biz de önerilerde bulunabiliyoruz. İstediğiniz kadar provayı, estetik çalışması gibi ek olacak ilave dersleri, koreografinizin bitimi sonrası, ekstra indirimlerimiz ile dilerseniz alabilirsiniz. Tango, vals, Latin dansları, cha cha, rumba, merengue, bachata, kizomba, swing, rock and roll, foxtrot, bolero, sodans ya da geleneksel danslar arasında yer alan sirtaki, zeybek-harmandalı gibi daha pek çok dans türünde bizden hizmet alabilirsiniz. Düğün geleneksel dansları olan misket, roman, çifte telli, üç ayak, kasap türlerinde 5'li paket çalışmamız da bulunmakta.

Müzik seçimi, koreografi hazırlığı ve derslerden oluşan paketlerimiz dışında, ekstra provalar içeren paketlerle de size hizmet veriyoruz. Bu paketlerin detaylarına bakacak olursak; Hızlı paket, 3 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlanmasından oluşuyor. Standart paket içerisinde 4 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlanması var. Altın paket 5 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlanması sunarken VIP paket içeriğinde 5 ders,1 sahne provası olmak üzere 5 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlamasına ek olarak düğün mekanında prova hizmetleri yer alıyor.

Tercihiniz hangi paketten yana olursa olsun, düğün dansı özel dersine düğünden en az 1 ay önce başlamanızı tavsiye ediyoruz. Derslerin hepsini son bir hafta içerisinde yaptığımız çiftlerimiz de çok oldu tabii ancak telaşsız bir hazırlık süreci geçirmek için önceden eğitimlere başlamak en uygunu oluyor.

Kerem Öksüz ve Elena May ile tanışma ve çalışma fırsatını yakalamak, fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan Kerem Öksüz / DANSPERA iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Kerem Öksüz

  • Adres: Kocaeli

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!