Dans Kursları Kocaeli

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera

  • Min. Fiyat
    1.000-1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Evet

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Hakkında

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera ekibi olarak “Unutulmaz bir düğün için, unutulmaz bir düğün dansı gerekir!” diyor ve sizin de düğününüz için şahane bir dans gösterisi hazırlamak istiyoruz. Kocaeli’de dans kursu araştıran bir çiftseniz, doğru yerdesiniz.

Eğer siz de en özel davetlerinizde konuklarınızın karşısına hayranlık uyandıracak bir ilk dans koreografisi eşliğinde çıkmak isterseniz sizi Kerem Öksüz ve Elena May ile düğün dansı çalışmalarımız için DansPera’ya davet ediyoruz. Uluslararası ve ünlü eğitmeni, koreograf, dans hakemi Kerem Öksüz size de mutlu anlarınız için yardımcı olacak.

Dans etmeyi bilmiyorsanız bile bu hiç sorun değil. Televizyon programlarında verdiğimiz eğitimlerimizdeki pratik tekniklerle 3 ila 4 derslik bir sürede düğün koreografinizi kolaylıkla öğreneceksiniz.

Düğününüzde bir dans türü ya da bir parça için birkaç ayrı dans yapabiliyoruz. Sevdiğiniz bir parçayı kullanabildiğiniz gibi dilerseniz biz de önerilerde bulunabiliyoruz. İstediğiniz kadar provayı, estetik çalışması gibi ek olacak ilave dersleri, koreografinizin bitimi sonrası, ekstra indirimlerimiz ile dilerseniz alabilirsiniz. Tango, vals, Latin dansları, cha cha, rumba, merengue, bachata, kizomba, swing, rock and roll, foxtrot, bolero, sodans ya da geleneksel danslar arasında yer alan sirtaki, zeybek-harmandalı gibi daha pek çok dans türünde bizden hizmet alabilirsiniz. Düğün geleneksel dansları olan misket, roman, çifte telli, üç ayak, kasap türlerinde 5'li paket çalışmamız da bulunmakta.

Müzik seçimi, koreografi hazırlığı ve derslerden oluşan paketlerimiz dışında, ekstra provalar içeren paketlerle de size hizmet veriyoruz. Bu paketlerin detaylarına bakacak olursak; Hızlı paket, 3 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlanmasından oluşuyor. Standart paket içerisinde 4 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlanması var. Altın paket 5 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlanması sunarken VIP paket içeriğinde 5 ders,1 sahne provası olmak üzere 5 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlamasına ek olarak düğün mekanında prova hizmetleri yer alıyor.

Tercihiniz hangi paketten yana olursa olsun, düğün dansı özel dersine düğünden en az 1 ay önce başlamanızı tavsiye ediyoruz. Derslerin hepsini son bir hafta içerisinde yaptığımız çiftlerimiz de çok oldu tabii ancak telaşsız bir hazırlık süreci geçirmek için önceden eğitimlere başlamak en uygunu oluyor.

Kerem Öksüz ve Elena May ile tanışma ve çalışma fırsatını yakalamak, fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan Kerem Öksüz / DANSPERA iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kocaeli

  • Haritadaki Konumu

    Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.